Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mártírkodik anyám a...

Miért mártírkodik anyám a nyaraláson ennyit?

Figyelt kérdés

Elmegyünk étterembe a legolcsóbb kaját választja de mindemhol azt eszi mertaz olcsó de undorodik tőle már.

A szállást közösen fizettük meg a szálláson ha főzünk azt is de éttermet mindenki magának. Én 2 gyerekemmel ő meg a párja akivel nem közös kasszán vannak. 2x voltunk étterembe. A 2. Alkalommal a párja kifizette az ő részét is de a vacsora végén mondta h meghívja. Mártírkodott ha ezt elöbb mondja nem azt eszi amit csak azért kérte mert az a legolcsóbb. 500fttal lett volna drágább amit pl én ettem husit. És még haza menetel elött egyyzer el akarunk menni. De már most sír h undora van attól amit kérbi fog. Mondom kérj mást kifizetem a különbezetet. De nem akarok tartozni akkor meg ezen mártírkodik. Nem is értem akkor miért akar jönni?

Nekem is fogy a költő pénzem és én 3 főre fizetek. Kb ugyanannyi pénzt hoztunk.

Nagyon idegesítő már h sajnáltatja magát. Strandra se jön le mert ott nem vesz fagyit drága pénzért. Sétálni se,se semmi.

Én ötletem volt a nyaralás. Ő meg apárja mobdták menjünk együtt. Én egyedül is eljöttem volna a 2 gyerekkel maximum kevesebb napra


2022. aug. 11. 10:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A durcáskodás céllal megy, úgy akart volna nyaralni, hogy fullba te meghívod, ha már a pasijával külön tárcán vannak.
2022. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Otthon majd meséli fűnek-fának, hogy a gyerekeim meg a párom finom húsokat ettek, és meg végig azt a vacakot, mert sajnálták a pénzt, elhívták nyaralni, tudták, hogy nincs pénze, de nem hívták meg egyszer se.
2022. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"még haza menetel elött egyyzer el akarunk menni. De már most sír h undora van attól amit kérbi fog."

Menjetek nélküle.

2022. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Lehet apukád belénevelte.
2022. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első alkalommal agyfaszt kaptam volna tőle és helyretettem volna az tuti, pedig szülőtisztelő vagyok.

Milyen elmebaj, hogy azért nem megy strandra, mert ott drága a fagyi?

Honnan veszi, hogy ott kötelező fagyizni?

Ugyanez vonatkozik az étteremre is.

Vagy megyek és akkor azt eszem amit kívánok, vagy nem megyek, de "undorító" kaját nem rendelnék, még ingyen sem!

(...de ha ennyire csóró vagyok, akkor nyaralni sem megyek.)


Már nem vagyok fiatal, tökéletesen ismerem az emberi játszmákat.

Anyád nyilván arra játszik, hogy a palija finanszírozza a nyaralását, ezt igazolja az éttermi megjegyzése is.

"...a vacsora végén mondta h meghívja. Mártírkodott ha ezt elöbb mondja nem azt eszi amit csak azért kérte mert az a legolcsóbb."

2022. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet megcsinálni hogy egyszerűen te adod le a kajarendelést és neki valami finomat kérsz. Vagy a pincér után futsz és korrigálod a rendelést. Aztán kifizeted a különbözetet? Vagy beszélsz a párjával hogy tegye már rendbe az asszonyt. Egyebként en is sokszor a legolcsóbbat kérem. Nem mártírkodásból hanem nekem annyira nem fontos az evés, hogy sokat fizessek érte. De még sosem ettem rosszat. :) ezt nem is értem.
2022. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
Anyukáddal soha többé ne menjetek sehová, még gyerekprogramot se az állatkertbe, moziba se, mert a pereccel meg a popcornnal ugyenezt fogja művelni. Azt akarta volna, hogy végig más fizesse a kiadásait, és azért durcul, mert ezt nem kapta meg az "édes gyermekétől sem".
2022. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyebként en is sokszor a legolcsóbbat kérem. Nem mártírkodásból hanem nekem annyira nem fontos az evés, hogy sokat fizessek érte. De még sosem ettem rosszat. :)"

Dettó.

2022. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen természet, sok ember szereti ezt csinálni vlamiért.
2022. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Menne vele a franc bárhová is. A mártírokat senki sem szerei.
2022. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!