Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mártírkodik anyám a...

Miért mártírkodik anyám a nyaraláson ennyit?

Figyelt kérdés

Elmegyünk étterembe a legolcsóbb kaját választja de mindemhol azt eszi mertaz olcsó de undorodik tőle már.

A szállást közösen fizettük meg a szálláson ha főzünk azt is de éttermet mindenki magának. Én 2 gyerekemmel ő meg a párja akivel nem közös kasszán vannak. 2x voltunk étterembe. A 2. Alkalommal a párja kifizette az ő részét is de a vacsora végén mondta h meghívja. Mártírkodott ha ezt elöbb mondja nem azt eszi amit csak azért kérte mert az a legolcsóbb. 500fttal lett volna drágább amit pl én ettem husit. És még haza menetel elött egyyzer el akarunk menni. De már most sír h undora van attól amit kérbi fog. Mondom kérj mást kifizetem a különbezetet. De nem akarok tartozni akkor meg ezen mártírkodik. Nem is értem akkor miért akar jönni?

Nekem is fogy a költő pénzem és én 3 főre fizetek. Kb ugyanannyi pénzt hoztunk.

Nagyon idegesítő már h sajnáltatja magát. Strandra se jön le mert ott nem vesz fagyit drága pénzért. Sétálni se,se semmi.

Én ötletem volt a nyaralás. Ő meg apárja mobdták menjünk együtt. Én egyedül is eljöttem volna a 2 gyerekkel maximum kevesebb napra


2022. aug. 11. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom, nem most lett az anyukád ilyen, az elég meglepő lenne.

Ha tudod, hogy így viselkedik, legközelebb mondj nemet, menjenek ketten nyaralni. Viselje a párja a mártírkodását, ez már az ő dolga, neked elég a két gyereked.

2022. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem a pénzről van szó. Ki tudná fizetni, nem kerülne sokba. A szerepről van szó.

Valami okból ez belé ivódott - hiszen ahogyan te is mondtad, minimális extra költséggel járnának ezek a dolgok.

A strandra nem kimenni, mikor a szállás 20x forint a fagyi meg max 1x és nem is kötelező megvenni, teljességgel hülyeség, hiszen azért fizettétek gondolom a szállást, hogy strandolhassatok. Amit ő csinál, az pazarlás. Otthon is ülhetne a lakásban csak sokkalta olcsóbban.

Egy szóval anyukásnak pszichológusra van szüksége, hogy túltegye ezen magát és végre kicsit élvezze is az életét. Ha erre nem kapható, érdemes inkább kerülnpd őt, hiszen ezzel a magatartással a környezete életét is megkeseríti.

2022. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Miért problémázol azon, ami másnak a gondja? :)
2022. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez legyen az utolsó közös nyaralásod vele.
2022. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Szólj neki, hogy nagyon taszító az, amit csinál, és ezt a párja is ugyanígy látja valószínűleg. Kezdjen el normálisan viselkedni, mert hamar egyedül találhatja magát.
2022. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
5-ös, amit barátságtalanul közölnek, az csak ellenkezést vált ki. A mártírkodást semmivel sem lehet leállítani, a mártírkodónak a nyafogás a nyeresége.
2022. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy undorodik a legolcsóbb kajától, mégis mit gondol, sz.rt főznek az étteremben? Szégyellje magát. Menne a fene ilyennel együtt, ott égeti az embert. Menjenek külön, vagy egyen hideget, vesz vmit a boltban, az olcsóbb.
2022. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

"Szólj neki, hogy ..."

"amit barátságtalanul közölnek, az csak ellenkezést vált ki."


Nem mondta, hogy barátságtalanul szóljon neki.

2022. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Többet nem mennék vele sehova, az fix, élmény lehet egy ilyen idióta ember társasága, elrontja mindenki hangulatát. Az ő dolga, hogy min spórol, de az már nem, hogy utána meg másnak nyekereg a saját hülyeségén! Ebben mi volt akkor a nyaralás, ha ő végig rosszul érezte magát? Legközelebb majd üljön otthon a 4 fal között, és nézzen nyaralós videót, az semmibe nem kerül!
2022. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Vagy kerek petec mond meg neki hogy ezzel elronjta mindenki nyaralását meg kedvét vagy ne foglalkozz vele. Ha ő mártírkodni akar csinálja meki ez a szerep a fontos ettől nehogy már te érezd rosszul magad. Viszont legközelebb ne menjetek együtt nyaralni.
2022. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!