Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell mindenért anyumnak...

Miért kell mindenért anyumnak veszekednie?

Figyelt kérdés

Anyum 65 éves nyugdíjas sajnos eltörte a kezét a héten. És mivel 120 kilóméterre lakok tőlük tegnap feljöttem hozzájuk, holnap utazom vissza. A húgom főz neki, és ahogy végez a főzéssel már megy ki anyum a konyhába hogy megnézze milyen koszt hagyott a húgom és meg se várja hogy összetakarítsunk már veszekszik hogy annyi kosz van a házban.

Ma reggel meg nevelőapummal kiabált és csak annyit mondtam neki ne kiabáljon, nem azért jöttem fel hogy azt hallgassam hogy egyszer a húgom, egyszer nevelőapum legyen a porondon.

Most haragszik ràm és velem veszekszik. Szívem szerint összepakolnék és mennék haza.


2022. febr. 26. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg. Segítséget nem értékeli.
2022. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És ezért kérdést kell kiírni? Hát menj haza...
2022. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal indulnék.
2022. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű van saját életed, ha szulokrol is van szó, ez a stílus nálam nem megengedett.
2022. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet érteni, hogy ingerült, mert el van törve a keze, és nem tud 100%-on üzemelni, de nem vagy köteles eltűrni, pláne, ha 1-1,5 óra autóútra vagy tőle.


Ha nem lehet vele bírni, akkor ott kell hagyni a francba. Neked is van életed, vannak problémáid, nem kell anyukádat is a nyakadba venned, főleg úgy, hogy van más, aki rendezze a dolgait.

2022. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta?
2022. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!