Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem hagy békén a súlyomm...

Anyám nem hagy békén a súlyommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég vékony lány vagyok. Mindig is az voltam, egy-két kiló különbségem volt egész életemben. Kicsit olyasmi testalkatom van, mint Ariana Grandénak. Viszont anyukám folyamatosan megjegyzést tesz arra, milyen vékony anorexiás vagyok, híznom kéne már, aggódik miattam stb. Viszont én képtelen vagyok hízni, nem jön fel rám semmi, és engem nem is zavarna mert elvagyok így, sportolok meg hasonlók, de ez nagyon szétszedi az önbizalmam. Mit csináljak?

18L


2022. jan. 29. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
En 178 centisen vagyok 60kg. Nem hiszem hogy olyan vekony lehetsz, igy pont jo, ezt tudod magadtol is. Attol mert mi itt leirjuk ezt, anyukad nem fogja befogni.
2022. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes ennyi idősen én 160 cm 50 kg voltam szuper volt bármit meg ehetem és nem hiztam .
2022. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
pont ideális vagy...a pasik ilyenért őrülnek meg.
2022. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Metionin ***** válasza:
82%
Diszkréten megkérdezném, hogy anyukád kövér?
2022. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engedd el a füled mellett.
2022. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene hiznod? Normalis a sulyod. Anyukad tulsulyos, h teged is hizlalni akar?
2022. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Semmi baj a súlyoddal. Én ölni tudnék azért, ha nem híznék semennyit és irigykedem azokra, akiknek nem kell diétázniuk egész életükben. :D


Egyébként ahogy idősödsz változik a hormonháztartásod és simán felszeshedsz pár kilót. Kövér nyilván sosem leszel, szóval ha te meg vagy elégedve magaddal, akkor ne hagyd, hogy befolyásoljon!

2022. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 167 cm vagyok 51 kg-mal, és vékony vagyok, de nem anorexiás. Ez alapján nem hinném, hogy annyira durva, mint ahogy anyukád beállítja. Teljesen normális a súlyod, csak engedd el a füled mellett, amit anyukád mond.
2022. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!