Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak hogy anyam...

Mit csinaljak hogy anyam abbahagyha ezt?

Figyelt kérdés

anyukam egyfolytaba a baratjaval van es sehova nem tudok csak vele elmenni mert mindenhova hivnia kell a baratjat. tavaly amikor nem voltak egyutt es nem volt senkie soha nem maradtunk fent ejfelig hiaba kertem vagy filmeztunk de most meg egyfolytaba elmaszkalnak kocsikazni ejfel utan es mar nagyon sokszor kertem hogy ne mert nem akarom (amugy van ket kistesom akik meg kicsik es olyankor nekem kell ebren maradnom hogy figyeljek rajuk) mostanra ez mar visszatero vita nalunk es egyszeruen utalok otthon lenni mert egyszeruen nem tudok aludni semmit nem tudok csinalni mar hogy mindig itt van anyukam baratja es nagyon stresszelek

(soha nem er ra hogy velem legyen vagy hogy elmenjunk valahova de a baratjata mindig van ideje)

a kerdesem az hogy mit csinaljak hogy abbahagyjak az allamdo hajnalban meg napkozbeni elmaszkalast? vagy hogy ne legyen itt ennyit a baratja?

fokent amikor hajnalban mennek panik rohamjaim vannak mert egyszeruen utalom azt az erzesz hogy elment es kitudja mikor jonnek haza.

mar mindent probaltam, beszeltem us msr vele errol hogy nekem ez nagyon rossz es nagyon nem birom de o nem ugy latja ahogy en

(regen amugy nagyon jo kapcsolatom volt anyaval de ez most nagyon megronlott amiota osszejott a baratjaval)



#anya #anyabaratja #maszkalas #hajnalimaszkalas
2021. dec. 28. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Nos van fejlemény?
2021. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Idehánysz valamit, szidod anyukádat nulla konkrétum nélkül. Gratula, troll.
2021. dec. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Van nagyszülőd? Esetleg tőle/tőlük lehetne még segítséget kérni, hogy beszéljenek már az anyukád fejével..nagyon felelőtlen, amit tesz. Mind rád nézve, mind a kistesóidra…és nonszensz, hogy már el is mondtad neki, de figyelembe se veszi. Kitartást neked! Remélem megoldódik a probléma.
2021. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Mit dolgozik anyukád, hogy éjszaka alvás helyett ráér elmászkálni?
2021. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!