Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félév közben abbahagyhatom az...

Félév közben abbahagyhatom az egyetemet?

Figyelt kérdés
Ez az első évem, és rájöttem, hogy ez a szak nem nekem való. Azt tudom, hogy egy félév után még nem kell fizetni semmit, de ha én most szeretném abbahagyni, akkor kell-e fizetni érte?

2021. nov. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagyhatod, nem kell fizetni. Tanulmányi osztályon kérdezd meg, hogyan zajlik a kiiratkozás.
2021. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

menj el kapálni!

ahelyett, h. örülnél neki, h. tandíjmentes vagy és lehetne diplomád.

egyre nehezebb lesz bejutni egyetemekre, mert alapítványi fenntartásúak lesznek és csökken az ingyenes helyek száma.

semmi garancia arra, h. bejutsz még egyszer tandíjmentesre.

legyen diplomád, megélhetés a kezedbe, utána még tanulhatsz mást is mesteren.

2021. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2


Lesz egy diplomája, amit kínok kínjával szerez meg és nagy eséllyel úgysem fog benne dolgozni, mert nem szereti.


Kérdező!

Még megteheted, hogy díjtalanul kiszállj egy olyanból, ami nem a te világod. Később bánni fogod, hogy nem így tettél. Saját tapasztalat.

2021. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másrészt így fogynak az államilag támogatott félévek, amit máshol is eltölthetne.
2021. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!