Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka bármikor abbahagyható?

Diákmunka bármikor abbahagyható?

Figyelt kérdés

Heló!

Bizonyára volt már ilyen kérdés, de nem hiszem, hogy így írták meg.

Jelentkeztem diákmunkára és az adott helyre fel is vettek. Megtörtént a szerződés 2 fél között (+szövetkezet) HATÁROZOTT időre.

Ilyen esetben fel lehet mondani, mint a határozatlan idejű szerződés esetén a próbaidőnél?



2021. szept. 8. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy normál munkaszerződést kaptál próbaidővel, pláne határozott időre. Nem a szövetkezeti tagsági szerződésről van szó? Mert az mindig határozott, mert ugye addig lehetsz tag amíg diák vagy.

De ha bemásolod a szöveget név nélkül, több infó mondható el.

2021. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolom igazad van. Erre gondoltam en is viszont a partner cegnel is feltuntettek a datumot azert nem ertem.


+ Eddig mindig normal munkara es hatarozattlan idore voltam bejelentve. Olyankor pedig tudom, hogy fel kell mondani, de diakkent fogalmam sincs mi a helyzet.

2021. szept. 9. 07:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"...ha bemásolod a szöveget név nélkül, több infó mondható el."


Tedd meg, mert így mi sem tudunk segíteni.

2021. szept. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!