Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámmal sosem volt jó a viszonyunk. De évről évre egyre csak rosszabb. Úgy kezel engem mint egy kisgyereket. Beszabályoz 20 éves létemre nem mehetek el akkor amikor én gondolom. A jelenlegi párommal is csak hetente egy hétvégi napot tudok tölteni akkor is megszabva , hogy mikor mehetek és mikor jöhetek. Megpróbáltam már vele higgadtan megbeszélni a dolgokat de egyszerűen lehetetlen... Felmerült a költözés viszont ő kijelentette ha el merek menni itthonról akkor ide többet nem jöhetek vissza. Én egyáltalán nem akarok rossz viszonyba lenni vele illetve a húgomhoz is szeretnék jönni de ez így reménytelen..Nem tudom mi tévő legyek.

2021. nov. 25. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Akit az ember szeret, annak mond olyat, hogy ha elmegy tőle, akkor többet nem látja, kitagadja? Szerinted mondhat egy anya ilyet? Te mért szeretsz olyat, aki nem szeret? Nem leszel egyedül anya nélkül, lesznek az életben megfelelő társaid. Ez a féreg nem az. Nőj fel, boldogulsz nélküle. Ő nem előrevisz, hanem hátráltat, kárt okoz neked!
2021. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Aha, szóval anyád megzsarol, hogy csak addig marad jó a viszony, amíg azt csinálod 20 éves létedre, amit parancsol. Hát kösz, én nem ragaszkodnék a jóviszonyhoz egy ilyen anyával, inkább lelépnék és sok boldogságot kívánnék neki a magányos életéhez, mert a húgod is el fog menekülni amint lehet.
2021. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Költözz el, nyugodtan. Csak dumál, mertha tényleg elmész és ignorálod, idővel ő fog neked puncsolni.


Amúgy ez még egészen jó, nekem azt mondta, hogy felköti magát, ha el merek költözni.

Ajánlottam egy jó masszív gerendát és léptem. Mondanom sem kell, azóta is él és virul, és alig várja, amikor megyek haza.

2021. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!