Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámmal sosem volt jó a viszonyunk. De évről évre egyre csak rosszabb. Úgy kezel engem mint egy kisgyereket. Beszabályoz 20 éves létemre nem mehetek el akkor amikor én gondolom. A jelenlegi párommal is csak hetente egy hétvégi napot tudok tölteni akkor is megszabva , hogy mikor mehetek és mikor jöhetek. Megpróbáltam már vele higgadtan megbeszélni a dolgokat de egyszerűen lehetetlen... Felmerült a költözés viszont ő kijelentette ha el merek menni itthonról akkor ide többet nem jöhetek vissza. Én egyáltalán nem akarok rossz viszonyba lenni vele illetve a húgomhoz is szeretnék jönni de ez így reménytelen..Nem tudom mi tévő legyek.

2021. nov. 25. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Apukád mit szól mindehhez?
2021. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen semmiképp sem normális hogy ennyire irányítani akar.
2021. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Húgoddal majd találkozol ott ahová költözöl, elmentek együtt ide-oda, aztán ő is elköltözik.

Menj el!

2021. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
De akarjál rossz viszonyban lenni, az az egyetlen megoldás. Itt te nem akarsz elszakadni, pedig anyád beteg. Mégis mit gondolsz megoldásnak?
2021. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha be is tartja a szavát, örülj, hogy egy parazitával kevesebb az életedben. Ha egyszer saját családod lesz, szerinted a gyereked annyira tudna szeretni ilyen manipulatív tetvet? Azt kötve hiszem...
2021. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Családi adókedvezményt, csaladipótlékot kap utánad, ezért nem akarja, hogy menj?
2021. nov. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1*

Apukám már nem él.

2021. nov. 26. 09:06
 8/13 A kérdező kommentje:

3*

Húgom még csak 7 éves.

Kijelentette ha elmegyek többet nem láthatom. Nem szeretném vele megszüntetni a kapcsolatot.

2021. nov. 26. 09:10
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Fujj, anyukád nagyon undorítóan zsarol érzelmileg. Mindenképpen költözz el. Hidd el, nem fogja megszakítani a kapcsolatot. Max egy ideig, amíg azt hiszi, hogy működik, és vissza mész hozzá. Szerintem. De semmiképp ne maradj emiatt otthon.

Fú, anyád egy jó nagy barom.

2021. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Isten nyugosztalja, kérdező! Akkor a többi rokon mit szól ehhez, ha egyáltalán lát ebből valamit?
2021. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!