Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez túlzás a részéről?

Ez túlzás a részéről?

Figyelt kérdés

Anyukám azt akarja ne szelektáljam a ruháim között. Pedig már így is alig férnek a holmijaim. Szerinte lassan odáig halad a világ, hogy majd ruhát sem lehet venni majd, vagy csak nagyon drágán lehet majd hozzájutni.

[link]


2021. okt. 27. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A jó ruhákat azért ne dobd ki. Ha úgy érzed hogy most útban vannak a szekrényedben akkor azokat a darabokat zacskózd be/dobozold be és rakd el valahová. Lehetőleg száraz helyre a párától bepenészedhetnek.
2021. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
sajnos részben igaza van, nekem nagyon kevés ruhám van és költhetek egy vagyont rájuk.
2021. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

48 éves nő vagyok. Tudod mennyire bánom, hogy lánykoromban, majd fiatal nő koromban, és további években mindig szelktáltam a ruháimat?

Tinédzserként apám fillérekért hozzájutott a tisza cipőkhöz. Évekig kaptam a cipőket apámtől amiket én borzalmasan utáltam. Soha nem hordtam, mindig a saját dobozában tartottam. 25 évesen egy nap a padláson nézegetve vagy 60 doboznyi tiszacipő volt, új állapotban, hiszen hordva sosem volt. A felét kidobtam. Ha most meglenne jó drágán eladhatnám. Hasonló ruhák amik ma nagy divat ( és drága), évekkel ezelőtt kidobtam őket, hiszen ki gondolta volna, hogy 80-as évek divatja újra visszajön.. Ma már bánom, hogy sok cipőt, csizmát, ruhákatm kabátot kidobtam. Ma már csak azokat dobom ki amik tényleg használhatatlanok.

2021. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én sem dobok ki meg jó dolgokat. Vannak darabok, amiket evek után "fedezek fel ujra".
2021. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan megnézve, szakadtak, kopottak? Jók rád?


Ha jó rád, és még hordható, akkor szerintem tartsd meg.

2021. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Minek kidobálni, ami nem jó már utcára az otthon még totál elmegy.
2021. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
Igaz, hogy nem jó használható dolgokat kidobni, de azt írod, hogy nem férnek el. Egy lakás nem raktár és nem lakik mindenki akkor házban/lakásban, hogy minden is elférjen. A kérdező helyzete alapján lehet csak dönteni és akkor sem biztos a jó döntés, lásd a Tisza cipős kommentet. Ki gondolta volt régen, hogy így alakul...
2021. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!