Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 23 évesen ti bevállalnátok ezt ?

23 évesen ti bevállalnátok ezt ?

Figyelt kérdés

Helyben jó állásom van, 18 voltam mikor a szüleim beprotezsáltak a céghez. Igazából mindenem megvan,aminek meg kell lennie. De egyszerűen fűt a kalandvágy. Nem köt ide a városhoz semmi. Nincsenek barátaim,nem szeretek a szobámba lenni,mert egy lyuk az egész. Volt egy hosszabb kapcsolatom, külön éltünk már mikor vége lett. Igazából van valakim (régi ismerős) tudnak is róla,de vele is bonyolult megoldani a találkozókat,mert 90 kilométerrel arrébb lakik. Szeretné ,ha hozzáköltöznék albérletbe.


Én szeretnék odaköltözni,mert:

-Én jól érzem magam vele. Szeretem is. Nem tudom,hogy szerelmes vagyok e de nagyon jól megvagyunk.

-Nekem már volt egy külön életem,nagyon nehéz volt visszaszoknom a "gyerekszobába"

-Ehez a városhoz nem fűz semmi a szüleimen kívül.

-Mindig is talpra akartam állni,önálló lenni(ami ugye megvolt,csak vége lett)

-Hatalmas kalandvágy van bennem.

-Jelenleg nagyon unalmas így az életem.


Negatívumok:

-Ugy érzem ez egy árulás lenne részemről,mert jelenleg nagyon jó állásom van amit igazából nem aldoznek fel ,ha ő nem lenne .

-Szerencsere nem betegek de apumat nagyon rosszul érintené ez az egész.

-A szüleim miatt hezitalok nagyon. Állást azt szetintem könnyen tudnék szerezni,de egy pasi miatt és a kalandvágyam miatt "hagyjam el " őket ? Nyilván nem hagynám el őket ,látogatnam őket stb.


2021. okt. 23. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne te költözz a palihoz, hanem költözzön ő 90 km-el arrébb, vegyetek ki közösen egy lakást a jó állásod környékén. Ne te kockáztass mindent.
2021. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Kezd az álláskeresésnél, aztán ha találsz olyan állást, ami legalább annyit nyújt, mint ez, lehet továbblépni.

Közben pedig kezdjen el a pasid is a te városodban aktívan állást keresni, ha neki sikerül előbb, ő költözik. Egy új albit találni nem atomfizika. Vagy ő nem akar költözni, állást váltani érted? Mert akkor élből felejtős az ember, dobd ki és keress mást.

2021. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Így munka stb, anyagi megtakaritás nélkül nem.
2021. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Költözzön a csávó a környékre...

90 km meg nem nagy távolság én pl 100 km-ről tudom megoldani a szüleim támogatását

2021. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Se megtakarításod, sem komolyabb érzelmeid. Ha elköltözöl, otthagyva egy jó állást (ami ebben az országban amúgyis ritka), majd X idő múlva szakítotok/belebuksz a dologba, megint a szüleidnél fogsz kikötni. Ők pedig nem biztos, hogy jó pofát fognak vágni hozzá. Jogosan.

Inkább ezeket mérlegeld. Én a helyedben inkább megtartanám a munkát és vagy a városodban, vagy ahhoz közel keresnék albérletet. A kedves pasi is alkalmazkodhat.

2021. okt. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

23 évesen rég a saját életedet kellene éld, nem azon lamentálni, anyuék mit szólnak a döntéseidhez.


Bár az alap, hogy nem ugrunk fejes egy kapcsiba háttérbiztonság nélkül.

2021. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy 23 évesen kalandvágy fűt, és inkább tégy megy dolgokat amiket megbánsz mint hogy ottragadj valhol örökké amit nem szeretsz
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!