Nem fogom tovább bírni?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden.


18 vagyok,fiú.

Az emberek nagyon boldognak látnak az iskolában,mert annyira jól megy már,hogy nem mutatom ki az érzelmeim.. de legbelül távoznék innen,de nagyon.


Rohadt szegények vagyunk. 18 év alatt az nem jött össze, hogy legyen egy kis szobám. Nem volt és nincs magánterem.


Soha nem kaptam zsebpénzt sem,a tanulmányi ösztöndíjam is nekik volt.


Kellene pénz, mert ha nem akkor elfog pusztulni az állatkám. De anyám nem enged dolgozni. Ők még nem adnak,mint soha.


Apámmal rohadt sokat veszekednek.. olyanok sokszor,mint az óvodások,de megszoktam.. csak kicsit rossz hajnal 4kor erre kelni,ja meg a cigifüstre ugye.


Legszívesebben itt hagynám a földet,mert meggyőződtem,hogy Isten létezik. Beszélt hozzám.

És elmondta azt is, melyik iskola fog kelleni nekem.

Megkérdeztem tőle, hogy miért nem vesz magához akkor? Hadd legyek vele, ne szenvedjek..


Azt mondta még nem lehet,dolgom van itt lent.

Meg hogy ő szeret és ne féljek.


Örülök, hogy ő szeret de én már mindennap rosszul vagyok,fáj a fejem, szédülök, egyszerűen megutáltam élni.


Ha valami folytán feladom,és meghalok Isten biztos, hogy nem bocsát meg? :'(



2021. okt. 8. 05:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy vannak a facebookon ingyen adok csoportok. Hidd el, az állatodnak is tudsz kerni, bármit. Nem szégyen!
2021. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem dolgozhatsz?? melyik szülő tiltja ezt meg? Amugy imadom hogy mindig a családban ahol szegénység van, ott megy a cigizgetes meg pialgatas.. arra van pénz
2021. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen àllatod van? Ha beteg lesz tudod fizetni a dokit?
2021. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ez az istennel beszelgetes engem aggasztana a szulok helyeben.
2021. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#13 nem :(
2021. okt. 8. 10:24
 16/28 A kérdező kommentje:
#14 szóval most ezzel annyit akartál mondani, hogy nem vagyok ép agyilag? Köszi,már megszoktam :). Keresztény embereket mindig hülyének nézik.
2021. okt. 8. 10:25
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
Hàt a hangok hallàsa nem éppen normàlis kategória.
2021. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
Közeli rokonomhoz is Jézus szólt, egyre vadabb dolgokat, a végén, hogy meg kell halnia a családdal együtt. Ez tipikus skizofrén hallási hallucináció. Ha nagyon gyorsan nem mész pszichiáterhez, utána már tényleg nem lesz gondod semmire, mert ha megháborodsz, nem is tudsz majd magadról.
2021. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Milyen állatod van és milyen cuccok kellene neki?

Anyád miért nem enged dolgozni ha ilyen szegények vagytok?

Mi történne akkor ha még is elmennél dolgozni?

2021. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező tényleg menj orvoshoz, a legtöbb pszichopatát is isten nevében utasította egy hang hogy öljön,előtte persze más dolgokat mondott nekik a hang. Ezt próbálják tudományosan megmagyarázni hogy az ördög szól hozzá. De ez skizofrénia , mielöbb menj orvoshoz,segítségre van szükséged.
2021. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!