Nem fogom tovább bírni?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden.


18 vagyok,fiú.

Az emberek nagyon boldognak látnak az iskolában,mert annyira jól megy már,hogy nem mutatom ki az érzelmeim.. de legbelül távoznék innen,de nagyon.


Rohadt szegények vagyunk. 18 év alatt az nem jött össze, hogy legyen egy kis szobám. Nem volt és nincs magánterem.


Soha nem kaptam zsebpénzt sem,a tanulmányi ösztöndíjam is nekik volt.


Kellene pénz, mert ha nem akkor elfog pusztulni az állatkám. De anyám nem enged dolgozni. Ők még nem adnak,mint soha.


Apámmal rohadt sokat veszekednek.. olyanok sokszor,mint az óvodások,de megszoktam.. csak kicsit rossz hajnal 4kor erre kelni,ja meg a cigifüstre ugye.


Legszívesebben itt hagynám a földet,mert meggyőződtem,hogy Isten létezik. Beszélt hozzám.

És elmondta azt is, melyik iskola fog kelleni nekem.

Megkérdeztem tőle, hogy miért nem vesz magához akkor? Hadd legyek vele, ne szenvedjek..


Azt mondta még nem lehet,dolgom van itt lent.

Meg hogy ő szeret és ne féljek.


Örülök, hogy ő szeret de én már mindennap rosszul vagyok,fáj a fejem, szédülök, egyszerűen megutáltam élni.


Ha valami folytán feladom,és meghalok Isten biztos, hogy nem bocsát meg? :'(



2021. okt. 8. 05:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Az öngyilkosság bűn. Ezt te is tudod.
2021. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

18 eves vagy, nem 12, h meg evekig szenvedni kelljen.

Edesanyad mar nagyon nem mondhatja meg, h mit tegyel... Dolgozni akarsz, dolgozz! Koltozz el, akkor majd lesz sajat szobad.

2021. okt. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Dolgozz, nem szólhat bele, és költözz. Utána lesz kedved élni nélkülük. Persze sok kiadás egy albérlet,de ki lehet fogni.

Előtte pedig menj és vizsgáltasd ki magad.

2021. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Ideje lesz lassan felelősségteljesen gondolkodni.


Ne legyél önző, önsajnálkozó!


Ezeket a mérgező szülőket hagyd ott.


Vannak szállásos gyári munkát, ameddig anyagilag összeszeded magad, aztán könnyebb meló, mellette tanulás.


Ideje felelősséget vállalni önmagadért és továbblépni.


Az ilyen söpredék szülőkkel meg örökre megszakítani a kapcsolatot.

2021. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen állatkád van, hogy nem tudod etetni sem?
2021. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Etetni éppenség tudom,de amik kellenek neki cuccok, drágák:)
2021. okt. 8. 07:39
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Hörcsög, tengerimalac, vagy milyen?
2021. okt. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

ez olyan, mintha egy 14 éves írta volna.

Kicsit szedd össze magad. Ha valóban 18 éves vagy, akkor meg pláne.

Ha iskolába jársz, keress diákmunkát délutánra. Otthon nem kell hogy tudják, miért maradsz tovább, iskolai elfoglaltság vagy más miatt. Ha már nem vagy iskolás, akkor meg fogd a cókmókod, és mint ahogy fentebb is írták, keress egy szállást is adó munkát.

Járj tempolomba, ha az megnyugtat.


De ne csinálj őrültséget. Tényleg dolgod van még itt a földön, pár év múlva majd meglátod.

2021. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb nyiss egy saját bankszámlát, ha tanulsz még, az OTP junior ingyenes. Oda utaltatni minden pénzt, ami bevételed van. Ha elmútál 18, el tudod magadnak intézni.
2021. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendben lesz. Már nincs sok hátra. Csak egy kicsit bírd még ki, aztán otthagyhatod az egészet! Fejezd be a sulit, keress barátokat, olyan igaziakat. De ne csinálj semmi hülyeséget! Ha elvégezted a sulit mehetsz dolgozni! Mindenképp az első fizetésed elött költözz el otthonról! A legjobb az lenne, ha szállós helyre mennél dolgozni jó messzire a családodtól. Ha esetleg albérletre mennél akkor most kezdj el valami diákmunkát. Tudsz csinálni bankszámlát, mégszinte papirokat sem kapsz, eltudod titkolni, ha olyan a telefonod bankártya sem kell... Össze tudsz gyűjteni egy kis pénzt az induláshoz. Nem kell nagy munka, csak segítesz a házkorül valakinek, egy kis összegert, vagy ha jól tanulsz korrepetálhatsz, vagy bármi...


Tarts ki! Még egy kicsit! Ha vége a sulinak már nem szólhat bele senki az életedbe! Nem kell ott laknod ahol nem akarsz. Nem könnyű, de hidd el sokkal jobb lesz utána!

2021. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!