Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok anya miért rakja ki a...

Sok anya miért rakja ki a gyerekét közösségi oldalakra? (Facebook, Instagram)

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 21:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
28%

Fene tudja, normális ember büszke a gyerekére.

Ugyanúgy osztom meg, mint egy látványos mattot az on-line sakkon,vagy más érdekes dolgot.

Nem üres életű nő vagyok, férfi, négy gyerekkel

Van vagy 25-30 kép róluk külön albumban,az ismerősöknek.


15 éves kor fölött már csak kettőt engedtek, a legnagyobbik esküvőjéről.

2021. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy, hogy 1-1 képről beszélünk, vagy agyba-főbe posztolásról.

Nekem nincs facebookom, de szívesen megnézném régi ismerősök, osztálytársak gyerekét, esküvői fotóját, családját, meg őket magukat, hogy milyenek lettek azóta. Olyanokat is megnéznék, akikkel évek óta nem beszéltem, vagy akár soha nem volt közöttünk különösebb kapcsolat, csak felszínes ismeretség.

Hogy miért érdekelnek mások? Ez szociális alapvetés, aminek értelmetlen keresni az okát. Miért érdekel bárki bárkit? Csak.


A gyerek (ha van), elég alapvető és fontos része az illető életének, ezért szívesen megnézem, milyen, mekkora már, hogy hasonlít az apjára, anyjára. De nem néznék meg róla 35 képet, amin áll, ül, eszik, alszik, játszik, annyira azért nem érdekel.


Ha lenne facebookom, én is feltennék egy-egy képet a férjemről, az esküvőmről, a gyerekemről (nem ciki képet, csak egy jól sikerült arcképet vagy ilyesmit). Úgy gondolom, ennyi azért biztos érdekli azt, aki bejelöl vagy visszaigazol.


Amúgy miért tesz ki valaki képet az előző esti sörözéséről? Vagy bármiről?

A legtöbb dologról lehet posztolni, szinte bármi lehet érdekes. Csak túlzásba esni nem kell.

2021. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!