Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem, miért van ez, mit...

Nem értem, miért van ez, mit csináljak? Rosszul érzem magam apámtól.

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje azt veszem észre, hogy apám jelenelétében rosszul leszek, nem érzem jól magam, és gyakorlatilag görcsbe rándul miatta tőle a gyomrom. Elégedetlen velem, mindenben a hibát látja, és azt részletezi, mekkora hülye vagyok. Anyámmal ugyanezt csinálja, bántja, semmibe veszi, és egy jó szava sincs hozzá, pedig ő tartja el a családot. Apám egész nap otthon van, és nem csinál semmit, a házimunkát én végzem.


Egyáltalán nem tudom, ilyenkor mi van, ebben szeretnék segítséget kérni...



2021. máj. 31. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7.03: Nincs benne szeretet! Istenem, micsoda naivitás, 1Léna! Ne olvassál annyi pszichocikket, egy teljesen lepusztult depressziós bántalmazónak nem nyelve az én-üzenet! Gondolod, hogy nem tudja, mit csinál?! Ne akard megmenteni a világot, nem lehet! Csak messziről elkerülni lehet!
2021. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az apját nem választhatja meg az ember. Ha nem tudsz vele élni, húzz el melegebb éghajlatra. Minél előbb, annál jobb.
2021. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dobjátok ki a faszba.
2021. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!