Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem a nevelőapukám?

Miért ilyen velem a nevelőapukám?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és úgy érzem hogy egy ideje mintha utálna a nevelőapukám... Pl ha éppen vacsorázunk akkor mindig vágja a fejeket hogy miért eszek velük, és ha teheti inkább nem is ül egy asztalhoz velem . Anyu is észrevette már de fogalma sincs mi lehet a baja .


Sokszor kerül, ha elmegyek mellette akkor fejeket vág. ..Olyan is volt hogy anyuval filmet néztünk, és apu ahogy meglátta hogy ott ülök a kanapén inkább kiment a konyhába telefonozni. .. Aztán mikor kimentem a szobából akkor bement , amikor már nem voltam ott .



Sosem volt jó a kapcsolatunk, de nem tettem semmi rosszat ...



16/L


2021. máj. 25. 19:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

10 év alatt csak lett olyan a viszonyotok hogy rákérdezz, nem?

Miért vágsz fejeket ha ott vagyok?

Vagy

Valami bajod van velem hogy nem akarsz egy szobában lenni velem?

Esetleg anyukádtól is megkérdezheted, hátha ő tudja.

2021. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírod ki, hogy nem kérdezel rá nála direktben (normálisan!), hogy mi baja van veled?
2021. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagy Kérdező? Vagy elaludtál és csak holnap nézed meg a válaszokat?


Esetleg sikerült leülni beszélgetni? Mert ha igen, akkor várjuk a visszajelzést többen is!


Majd írd meg, hogy mi volt! Mi szurkolunk, hogy rendeződjenek a dolgaitok!

2021. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Mert a csodálatos nevelőapák titkon gyűlölik a nevelt gyereküket. Erre is itt kellett rájönnöm...
2021. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%
Mesélhetsz kedves 14-es válaszoló, ha úgy érzed...
2021. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, várjuk majd a fejleményeket!
2021. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád dolga lenne ezt megkérdezni tőle - nagy kár, hogy nem teszi :(

Ha vagy olyan merész, te is szembesítheted a nevelőapádat (nem kéne apunak nevezned - nem az!) abban a pillanatban, ahogy valamit csinál, kérdés formájában, pl Valami rosszat mondtam? Nem tetszik, hogy bent vagyok a szobában? Erre persze támadólag fog tagadni, de ha ezt 10-szer megcsinálod egymás után, minden egyes alkalommal, akkor el fog oda jutni, hogy már nem tagadhatja le. Ha meg nekiáll tagadni, te folytatod, hogy "Mert hogy úgy láttam, gúnyos arcot vágsz." Vagy: "Csak mert hogy kimész a szobából, mikor én bejöttem." Rövidesen abbahagyja ezt a passzív-agresszív stílust (olvass utána, mi az), mert látja, hogy nem félsz tőle. Persze nem irigyellek a helyzetért, nem normális. Anyukádnak kéne tudatosítania benne, hogy ti ketten egy csomag vagytok, és ő kell neki, akkor ahhoz ott vagy te is, ha nem tetszik, el lehet menni.

2021. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, csak közben beteg is vagyok. Nem sikerült beszélni... Amikor kislány voltam ( olyan 6 , 7 éves ) akkor még nem volt semmi baj, többet is foglalkozott velem mint anyuval
2021. máj. 26. 03:47
 19/30 anonim ***** válasza:
20%

Te jó Ég! Hajnali háromnegyed négykor válaszoltál - nem aludtál egész éjjel egyáltalán?!


Nyugtass meg minket, hogy nem rendszeres dolog ez nálad! Nem szabad rászokni a kialvatlanságra a szervezetednek!


Ha nagyon sokat foglalkozott Veled egészen kicsi korodban az sem mindig jelenthet jót - főleg, ha többet, mint anyukáddal.


Nem molesztált szexuálisan? De az sem kizárt persze, hogy akkor jó szándékkal volt. Te tudod csak, ha visszaemlékszel...

2021. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Nem aludtam éjjel semmit , mert olyan szinten köhögök és fáj a torkom, lázas vagyok ..


Semmi ilyen dolog nem történt.

2021. máj. 26. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!