Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a 13 éves...

Mit szólnátok ha a 13 éves lanyotoknak 17 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 20:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Megmondanám, hogy nálunk nincs abortusz.
2021. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Habár általában 4 év nem nagy korkülönbség, itt még nagyon soknak számít.
2021. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ hogy milyen a 2 ember. Elsőre a korkülönbség miatt nem hangzik jól a dolog de ha olyanok akkor szerintem simán belefér. Tudom le leszek pontozva de nekem 14 évesen volt 17 éves barátom és nem volt semmi különös. Én valamennyivel érettebb voltam a koromnál (tudom hogy mindenki úgy érzi ilyenkor de én visszatekintve is úgy érzem) a fiú meg talán nem volt annyira érett de normális, értelmes volt. A szüleim meg megbíztak bennem mert tudták hogy úgyse fogok semmi olyat csinálni amit nem akarok, plusz nekik is bemutattam a fiút. Mondjuk ha megnézem a mai 13 és 17 éveseket akkor őszintén nem örülnék neki de biztos vannak kivételek csak elég kevesen. Plusz mindenképpen beszélnék a lányomnak a szex témáról (nem felvilágosítás mert már az ennyi idősek úgyis mindent tudnak hanem hogy akkor menjen bele ha akarja és felkészültnek érzi magát, mindenképp védekezzen stb) Ha értelmes akkor még úgyse fogja elveszteni 13 évesen (mondjuk sajnos Mo-n a 13 - 17 teljesen legális lenne, nem is értem miért)
2021. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem lenne. Ilyen egyszerű. Az egyik általános iskolás, a másik kis híján nagykorú. Egy tizenhárom éves KISLÁNYNAK semmi dolga egy tizenhét évessel.
2021. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

3-as

A 13-18 már nem legális.

2021. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%

Most mondjam azt, hogy általános iskolás koromban volt ilyen osztálytársnőm?

Az kb. 35 évvel ezelőtt történt, az akkori felnőttek még rugalmasabbak voltak. ;-) Nem csináltak ebből problémát. A lány egyébként kiváló tanuló volt, a város legjobb gimnáziumában folytatta tanulmányait.


Szóval ilyen előzmények után én nem ellenezném. Kérném, hogy hívja el hozzánk, én is szeretném megismerni.

2021. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
#5 De a 13 - 17 még legális. És mire a fiú betölti a 18-at addig már a lány is betölti/nem lesz tőle messze (nem minden esetben de a legtöbben igen) 14 meg ugye a beleegyezési korhatár szóval onnantól nem számít hány éves a másik fél
2021. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Legális, mert pár pedó hajlamú így döntött a parlamentben-mind tudjuk hogy sorban derülnek ki a mocskos kis ügyeik. Ettől erkölcsileg nem oké hogy egy gyereknek ennyivel idősebb hapsija legyen. A tökét tépném le ha nem hagyná békén a gyereket.
2021. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Megmondanám a srácnak, hogy ha ragaszkodik a fogsorához, távol marad a kislánytól.
2021. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, te a pedó hajlamú hapsi vagy, vagy a behülyített kiscsaj?
2021. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!