Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg anyuval?...

Hogyan beszéljem meg anyuval? Egész nap került, rám se bírt nézni és szóba se áll velem.

Figyelt kérdés

Tegnap még minden rendben volt, ma meg már ilyen volt. Azt sikerült kisakkoznom, hogy reggel járt a szobámban. Valószínűleg látta sátramat.

Másra nem tudok gondolni, nem csináltam semmit. Megoldás?


2021. márc. 29. 13:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

20: nem veszett össze senkivel, tudtommal nem történt semmi sem, amire így reagálhatna.

Ez volt az egyetlen dolog, ami eltért a szokásostól

2021. márc. 29. 14:59
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondj neki semmit. Majd csak "megbékél", hát ez miért lenne neki gond? Az oké, kellemetlen helyzetbe hozta - tulajdonképpen saját magát- de a #20-assal értek egyet, már látott ilyet valószínűleg. Nem is értem, te lehetnél az, aki így viselkedik, mert mondjuk nem akartad, hogy lássa az anyád, de, hogy ő?
2021. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Anyud biztos nem figyelt oda biológia órán, ha ebből problémát csinál. Nem érdemes szóba se hozni.
2021. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%
Anyud büntet azért mert egészséges reakciód van reggel? Háááát, Neked se lehetett könnyű gyerekkorod...
2021. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%
23: szerintem egyelőre csak a kérdező fantazmagóriáját ismerjük.....
2021. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád is tanult biológiát nem? Ha csak ezért van besértődve. Én inkább a bolti listára tippelnék. Lehet nem sok pénzetek van csak nem tudja hogy elmondani.
2021. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Laylah ***** válasza:
100%
Ha prűd, szerintem az a baja, hogy azt gondolta, hogy félbeszakított valamit...
2021. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

Elhiszem, hogy neked ez ciki, de tenyleg hihetetlennek tunik, ha egy felnott no es anya ezen a szinten van...En is azt gondolnam, hogy mas az oka, de ha tenyleg ennyire prud, nem tudom...

Szerintem ne tegy semmit, ez nem a te problemad. Es nem tettel semmi rosszat. Ezt jol jegyezd meg, nehogy a szexualitasod lassa karat!

2021. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta semmi extrém.

De erre nem igazán gondoltam, mert tudtummal nincs gondunk.

2021. márc. 29. 15:40
 30/34 Savlekotő ***** válasza:
80%
Ajtó zárásra nincs jogom. Itt a legkisebb gond a te sátrad.. Merevedés meg nem bűn,ami miatt rettegni kell,mielőbb költözzél ilyen közegből..
2021. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!