Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akkor nem az apám az apám?

Akkor nem az apám az apám?

Figyelt kérdés

Anyukám sokáig nem akart elvinni vervetelre viszont végül kellett egy vizsgalathoz es vettek vért (kiskönyvemben nem volt bent)

Anyukame A Rh +, apukámé 0 negativ volt.

Az enyém pedig AB rh pozitív.

Az olvastam hogy ez nem lehetséges, akkor ez most hogy van?



2021. jan. 28. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hááát, ha nekik valóban ez a vércsoportjuk, akkor sehogyse lehetne AB-s... Kérdezz rá anyádnál.
2021. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ebben az esetben kizárt hogy ő az apád. Már csak az a kérdés hogy ő tudja-e. Ha igen akkor minden oké szvsz.
2021. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem véletlenül nem akart elvinni anyukád vérvételre, mivel tudta hogy akkor ki fog derülni a dolog. Beszélj vele.
2021. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Írd majd meg mi lett.
2021. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
sőt,talán az anyukád se az anyukád
2021. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Apád vagy B-s, vagy AB-s .
2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez a meleg, nem a pite. Haver, ha egy vér vagytok, ha nem azt nézd, hogy felnevelt-e tisztességgel, megtett -e érted mindent. Én nevelő szülőknél nőttem fel, de hiszem ez a sors keze volt. Ennél többet és jobbat nem kívánhattam volna soha magamnak. Tudom nehéz nem kattogni ezeken. Viszont muterod megér egy misét...
2021. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

7

Jó csak ameddig ott lebeg az hogy anyuka átverte csóri csávót az úgy azért gáz. De az is lehet hogy tudott róla, az is lehet hogy az anyja sem a vér szerinti anyja. Sok opció van amikor kvázi semmi jelentősége az egésznek.

2021. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Milyen vizsgálathoz kellet vcs? Mert azt ma már rég nem kérjük rutinban, csak indokolt esetben. De gondolom, akkor azt írtad volna, nagy műtéten estem át, előtte nézték...
2021. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Hát még anyádról kaphattál A-t, de hogy B-t senkitől.... Lehet örökbefogadott vagy. Ha apád is ódzkodott a vizsgálattól, akkor tudja.

Ne foglalkozz ezzel, ők szeretnek így is.

2021. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!