Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy ilyet mond...

Normális hogy ilyet mond nekem apám? Másnak is mondanak ilyet a szülei?

Figyelt kérdés

Amikor valami csúnyát mondok apa mindig olyanokat mondd hogy:

"Kisfiam ha mégegyszer meghallok egy káromkodást, én olyat leb@szok, hogy az a küszöb adja a másikat"


2021. jan. 23. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja, előfordult mar nalunk is ez a mondat meg hasonlók, tettlegességig még sosem fajult. De akkor sem tartom jo ötletnek, hogy ilyen szavakkal dobalozzanak.

19L

2021. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt kitől tanulnod.
2021. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Alma a fájától...


Egyébként hány éves vagy? 14? Ez ekkora problémát okoz...

2021. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nálunk kifejezés-és szólásszabadság van. Ha meg a gyerek előtt mégis kicsúszik, akkor legalább tőlünk tanulta s nem mástól. Nem az számít, hogy mit mondasz, hanem hogy mit teszel. És csak egy szabályom van:Isten nevét tilos..!
2021. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Isten nevét tilos" - ez feldobta a napom. :D

Nálunk anyámnak volt heppje, hogy hisztit rendezett, ha meghallott tőlem egy káromkodást még ifjú koromban, miközben ő is tudott ám anyázódni, ha leejtett valamit, vagy hasonló. Én is ilyenkor beszéltem csúnyábban. Hát ugye, más szemében a szálkát... :)

Nekem inkább komolyan vehetetlen, ha valaki így beszél, mint az apukád, kedves kérdező. Lehet, hogy ő sem veszi komolyan magát egyébként.

2021. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
4# Miért? Mi a neve?
2021. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Bcca meg az I... , így érzettem, ez az egyetlen káromkodás, ami sérti az én fülem. Használjátok helyette azt inkább: A MANÓBA!! :)
2021. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
"Idefigyelj. Ha még egyszer ilyen csúnyán beszélsz, úgy pofán baszlak, hogy nyekkensz. Megértetted? Na tűnés a picsába."
2021. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a "nyakonb@$zlakédeslányom" a szállóige ha felbosszant a gyerek. Mielőtt a sok kis érzékenylelkületű mimóza lepontoz, szándékosan nem porcukorhercegnőnek nevelem, aki attól elbőgi magát, ha csúnyán néznek rá.
2021. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, káromkodni csak a góré káromkodhat ám. A sajátját észre sem veszi. Ezért is van az hogy pl a nőknek gyerekeknek többnyre tiltott a káromkodás legapróbb formája is.
2021. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!