Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fizet gyerektartást,...

Apám nem fizet gyerektartást, anyám pedig nem kéri számon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Minden hónapban szűkösen jövünk ki a pénzből, minden hónapban idegeskedés, hogy honnan szerezzünk x ezret. Anyám mégsem kéri számon apámon a gyerektartást aki lelépett. Elegem van ebből a helyzetből. Az a havi 20-30 ezer forint hatalmas segítség lenne. Anyám csak kiabál velem ha felhozom, meg maaaajd mondja neki
2021. jan. 26. 16:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kamu sztori volt, az indoklás lehet, hogy nem volt teljesen helytálló, de hogy volt ok-okozati összefüggés abban teljesen biztos vagyok, ami viszont a kérdés megválaszolásában lehet releváns információ. Részemről ezzel lezártnak tekintem a dolgot. Remélem most már boldogabb az életed, hogy ilyen remekül megmondtad a frankót.
2021. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
41%
Nem, tévedsz, semmi összefüggés nincs. A láthatás jog, a tartásdíj fizetés kötelesség. A vita valóban lezárva. 😘
2021. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
33%
Nem akarok szemétkedni,ne értsd félre! Volt egy pár kapcsolatom , lett gyerek is a kapcsolatunk megromlott,nem engedett a gyermek közelébe!De a gyerektartást követelte ! De csak egészen addig amíg be nem fenyítettem /rendben fizetek gyerektartást egy apaságiért cserébe! / erre a válasz:Akkor inkább nem is kell! Szted ez mit jelent? Azóta nem láttam őket! De remélem érted mire gondolok
2021. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!