Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez hogy esne a szuleitektol?...

Ez hogy esne a szuleitektol? En vagyok csak telhetetlen?

Figyelt kérdés

Edesapammal és a mostohanyammal élek egy háztartásban. Még tanulok, 20 éves lány vagyok. Van egy feltesom, fiú aki 15 éves. Ugy érzem hogy kezdetektől fogva kiveteleznek vele. Csak pár példa : karácsonyi ajándékok az utóbbi években :

A gyereknek: PlayStation4

Új Okos Tv

IPhone telefon évente új


Nekem: 5 ezer forintos vásárlási utalvány a Rossmannba

Milka csoki csomag

H&M Pizsama(kb 6000ft)


Vagy pl a szulinapok... A gyereknek mindig etteremben van tartva, nekem még egy családi ebéd sincs, max hoznak a sarki cukraszdabol 4 szelet tortát és ennyi.

éve diakmunkazok és abból veszek magamnak ruhát és amire szükségem van. Soha nem kaptam tőlük markas ruhákat, ellenben a gyereknek Supra, Nike, DKNY es Gas ruhain kívül más nincs is. A mostohaanyam hetente jár kozmetikushoz, évente apamtol kap egy új Gucci táskát pár százezerert és még a régi használt táskáját se kaphatom meg, inkább odaadja a barátnőjének. Apam erre semmit nem szól, sőt még engem csesz le, hogy ne kovetelozzek.

A gyerek már most kapott a nevére egy új 2 éves Toyota autot, úgy hogy még jogsija se lehet, én meg gyűjtöm a pénzt diakmunkaval jogositvanyra.

De ha annyit mondanék csak hogy csak adjon kölcsön és visszaadom akkor arra az lenne a válasza hogy nekem csak a pénze kell... De akkor a feleségére miért nem hiszi ezt? 10x többet költ a feleségére mint rám és én ezt soha nem tettem szóvá még...


2020. dec. 19. 07:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%
Az autóig még el is hittem a sztorit, de az már nagyon hihetetlenné tette:D
2020. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%

27. válaszolóval egyetértek, a többi kommentet nem minősíteném szép szóval.

Egyébként egyetértek azzal, hogy - nehézség ellenére is - fejjel előre. Nyugodtan nyisd ki a szádat, igyekezz saját életen, majd nagy ívben te is letojod őket és ezt karmikusan megszívják a jövőben.

2020. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy az, Hamupipőke? Én speciel tényleg sajnállak, és elsősorban nem az anyagiak miatt, hanem az ezzel együtt elszenvedett lenézés, háttérbe helyezés, elnyomás miatt. Minél előbb le kellene lépned - nyilván a mostohád ezt az egy ötletedet támogatná, főleg, ha nem kerül pénzébe -, így kiszabadulhatnál a mérgező légkörből.
2020. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
57%
Jaj már na! Hát biztos sofőrt is vett apuci az hoz.
2020. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
autóhoz
2020. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!