Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy hetero vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve mondtam el, hogy meleg vagyok, nagyon rosszul fogadták, viszont most úgy érzem, hogy mégsem vagyok meleg, hanem hetero vagyok, esetleg enyhe bi... A fiúk egyáltalán nem érdekelnek már, a lányok annál inkább!!


Hogy mondjam el nekik?


Köszönöm.


2020. nov. 1. 23:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán volt már kapcsolatod sexuálisan valakivel ?!



Amúgy ismerek ilyet nőben is, előadták magukat hogy "jajj de leszbi vagyok stb stb" aztán rá pár évre egy férfival voltak kapcsolatban....


Komolyan mondom szánalmas, ha én lennék ilyen helyzetben kussolnék mintha az életem múlna rajta, majd ráérek akkor sokkolni a környezetemet amikor fix a dolog.

2020. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ha elakarod mondani a szülőknek akkor szóról szóra azt mond amit írtál!
2020. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
Baromira nincs olyan, hogy valaki meleg aztán két év múlva már hetero… Szerintem inkább csak magaddal van bajod és nem akarod magadnak beismerni hogy meleg vagy vagy legalábbis biszex. Ez itt a gond ha egyszer már voltál meleg, akkor utána nem leszel hirtelen hetero. Még most is az vagy
2020. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21%

23:


Az emberek viselkedese igy a szexualitasa kisebb nagyobb mertekben befolyasolhato. Szemelyiseg tipus, kornyezet, neveltetes kerdese.

Akibe ilyen tarsadalom-mernokok belenevelik a homoszexualitast, az nem lesz veglegesen homoszexualis, de ideig oraig megfelel az elvarasnak a nyomasnak. Azt latni hogy emberek folleg a fiatalok, reklamok es mindenfele "meno" emberek hatasara, eszelosen agyon tetovaljak magukat, testekszerek tucatjaival szurjak tele megukat, elmebeteg ruhakba jarnak, orult hajakat, mukormoket, szempillakat viselnek. Szoval az emberek egy resze, oriasi mertekben befolyasolhato. Az hogy megfelelni vagyasbol, menozesbol meg a szexualis iranyultsagat is megvaltoztatja, az mar csak egy kovetkezo fokozat.

Es jelenkorunk tarsadalmi-mernokei nagyon tudatosan politika celok miatt nevelnek homoszexualisokat az erre alkalmas befolyasolhato fiatalokbol. Termeszetesen leszarjak hogy a politikai erdekeik miatt jo nehany evre tonkretesznek fiatalokat, mire azok visszatalalnak a termesztes szexaulitasukhoz.


Azt meg hozzateszem, hogy van valodi genetikai eredetu homoszexualitas, de azok kb 1 % koruli aranyban vannak, nem pedig 20-30 % aranyban, mint ahogy jelenleg merik a "fejlett" nyugati orszagokban. Oket nem is lehet ide oda nevelgetni.

2020. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A világon senki be nem lehet belenevelni azt, hogy milyen legyen a szexuális orientációja. Ha valakibe sikerül belenevelni azt, hogy homoszexuális vagy biszexuális legyen, az már eleve az volt. De legalábbis hajlama mindenképpen volt rá. Nyilván a szexualitás témája nem fekete es fehér, De az amit a kérdező leírt hogy két éve még full homoszexuális volt aztán most már full hetero, na ilyen nincs. Maximum biszex. És én magam konkrétan biszex vagyok, és nagyon sokáig össze voltam zavarodva ezzel kapcsolatban, sőt néha még a mai napig össze vagyok, de ettől függetlenül amit a kérdező leírt, olyan nincs
2020. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!