Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy hetero vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve mondtam el, hogy meleg vagyok, nagyon rosszul fogadták, viszont most úgy érzem, hogy mégsem vagyok meleg, hanem hetero vagyok, esetleg enyhe bi... A fiúk egyáltalán nem érdekelnek már, a lányok annál inkább!!


Hogy mondjam el nekik?


Köszönöm.


2020. nov. 1. 23:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Fogalmam sincs mi történt bennem, jelenleg 19 éves vagyok, sokáig csak a fiúk érdekeltek inkább, de most valamiért nagyon hidegen hagynak. És igazából csak fiúval tudtam elképzelni a párkapcsolatot is (bár nem volt párkapcsolatom még!). Most pedig, nagyjából az utóbbi fél évben elképzelhetetlennek tartom a párkapcsolatot fiúval, csak a szex része izgat, de az sem igazán, inkább csak a lányosabb srácokkal. Egy lánnyal viszont eltudom nagyon is képzelni a párkapcsolatot - most már. Pedig ezelőtt ez elképzelhetetlen volt! Úgyhogy érdekes.

2020. nov. 2. 00:02
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Ne mondj semmit, amig nincs egy mukodo kapcsolatod, elvezetes szexel. Ezert nem kellett volna pofazni 17 evesen hogy te hű de meleg vagy, mikor meg egy pasival se fekudtel le. En neked mar egy szavadat nem hinnem el ilyen teren. Majd eldontod 20-30 eves korod kozott hogy hova huzol igazabol, addig meg haza viszel egy csajt, vagy egy pasit neha. Nem tudom mit kell ebbol otthon kiteregetni kenyszeresen.
2020. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ok
2020. nov. 2. 01:14
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
"Anya, apa, anno bedőltem a divathullámnak és azért mondtam, hogy a velem egyneműek érdekelnek, de ez valójában nem így van."
2020. nov. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

Hat szulokent nagy szegyennek tartnam, ha kiderulne a gyerekemrol, hogy nem meleg. Es azt kerdeznem, hol rontottam el ?


Egyebbkent Soros es civiljei, pont az ilyen bizonytalan embereket probaljak homoszexualissa nevelni politikai celokbol. Igy lett hogy Amerikaban es Kanadaban mar a fiatalok 30 %-a mondja magat melegnek.

2020. nov. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%

#15


Te mit szívtál?

2020. nov. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%

15

Te kajak melegre neveled/nevelnéd a gyerekedet?

2020. nov. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
68%

Szerintem se mondj semmit, majd ha letisztáztad magadban.


A 15. Nem nevelné a gyerekét melegnek, hanem ironizál meg gúnyolódik közben Sorosozik, tehát nem más mint agymosott. Aztán nem lehet valakit annak nevelni, mert ez hülyeség, valaki vagy az vagy nem. Ennyi erővel mindenki heteró lenne.

2020. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Amikor, felteszik, a hogy mondjam el, hogy meleg vagyok? 15/F Kérdéseket, már oda sem írom, hogy ne mondj semmit, mert 1. Tinédzsereknél gyakori a bizonytalanság 2. Ennyi idősen ezt meg igazából nem tudhatod, komoly párkapcsolatod nem volt, meg nem szexeltél

Ha majd lesz egy kapcsolatod és ő ellenkező nemű mint amire a szüleid számítanak akkor szólj.

Persze ha valaki ezt leírja, akkor jönnek akik már oviban tudtak, hogy melegek( egyébként elismerem, hogy van ilyen de ebben az esetben biztos, hogy a szülő is legalább sejti) meg az akkor us tudhatja mert o már felnőtt...persze..

aztán mint látjuk nem csak hetero és meleg létezik, hanem sok más kategória is...ha rájössz megint. Hogy tévedtél és pl. Pánszexuális vagy akkor jön egy újabb vallomás?

2020. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Kérdező! Te biszexuális vagy, aki először a saját nemével próbálkozott, most meg a másikkal, amivel semmi gond. Élvezd (és védekezz)! A szüleidnek csak a fix, már "több hónapja szexelek vele" barátnődet mutasd be a szüleidnek!

Emellett inkább a biszexualitás kategóriában kutakodj a továbbiakban, mert ott el tudják mondani, milyen, és hogyan lehet együttélni magaddal a - ha neked is ilyen van, de ezt csak idővel tudod meg - váltakozóan kizárólagos (2-3 évig csak ellenkező nemű, aztán fordítva) nemi érdeklődéssel. Sokaknak ez igen kellemetlen.

2020. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!