Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ezt csinálja...

Normális, hogy ezt csinálja az anyám?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem mindenkinek ilyenek a szülei, de mivel már 17 vagyok rájöttem, hogy közel sem... nincs otthon magánéletem, anyám nem tud kopogni, és nem is fog, mert nem akar, viszont nem engedi hogy zárjam azt ajtómat. Sehol, még a fürdőben se engedi. Átnézi a táskáimat, kabátomat, minden zsebemet, rendszeresen turkál a szekrényemben. Nincs semmi rejtegetni valóm, de előle ha akarnék se lehetne elrejteni semmit, mert mindent átnéz a szobámban. Állandóan rendezkedik nálam, sose találom meg hova teszi a cuccaimat. Átnézi a facebookomat, hogy kikkel beszélek, ha nem engedem neki addig nem hagy békén amíg nem engedem neki, mert azt mondja, hogy biztos rejtegetek akkor előle valamit. Azt mondja nem nézi meg a beszélgetéseimet, csak hogy kikkel beszélek, de persze mivel nem ismeri szinte egyik barátomat se belép a chatekbe és elolvassa az összeset és számonkéri rajtam. Ha meg el akarom tőle venni a telefonom, akkor meg szimplán elveszi, és nem adja vissza egész nap, és elveszi a laptopom is. Állandóan ordibál velem a semmiért, mindenbe beleköt. Régen azt is mondta, hogy csak azért vagyok itt, mert félt abortuszra menni, csak egy véletlen vagyok. Van, hogyha összeveszünk (vagyis ő ordít velem kb a semmin, én meg nem válaszolok neki) akkor még meg is tép vagy megüt. Ő holtig állítja, hogy ilyen egy normális szülő, és hogy nekem milyen jó dolgom van. Persze azért is veszekedik velem, hogy miért nem megyek sehova, ha meg elkéretszkedek valahova, megy a veszekedés, hogy nem mehetek. Mit gondoltok tényleg normális, vagy csak nekem nem tűnik annak?

17/l



2020. nov. 1. 17:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Önző, irányításmániás, rajtad uralkodni akaró, gondolom téged okol minden rosszért a saját hülyesége miatt. Sajnálom :/
2020. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális. Menekülj amint tudsz.
2020. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
22%
Imádkozz érte.
2020. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen minek szül?🙈

Nagyon sajnálaak,amin tudsz lépj le .

Apukáddal miujság?

2020. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Nekem azt is nezte, hogy mikor, milyen idokozonkent es hany napig dobok veres tampont vagy betetet a kukaba... :)

19 evesen elkoltoztem.

2020. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha legközelebb ilyeneket mond neked, halál nyugodtan mondd a képébe hogy egy év múlva nem lát. És ha így folytatja nem is fog. Ha meg megüt akkor üss vissza. Nehogymár... Mit képzel az ilyen?
2020. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%

Sose ertem ezt a hisztit. Miert, mit csinal ha nem mondod meg neki a facebook jelszavad? Osszever? Megol? Ha nem, akkor nem ertem a hisztit. Nem mondod meg neki es kesz. Lexarod a hisztijet,az orditasat, a fenyegetozeset.

En 17 evesen ha anyam csak egyszer merte volna megnezni a facem, vagy az uzeneteim, baxtam volna ki a telefont az ablakon, hogy csak ugy repult volna. Aztan belerohogtem volna anyam pofajaba hogy ott van, menj es nezd meg az uzeneteim, de remelem tudod hogy baxni, drogozni, inni telefon nelkul is fogok tudni. El nem hiszem hogy a mai kozepiskolasok ekkora nyapicok, es hagyjak hogy a szuleik kontrollaljak az eletuk minden percet, donteset. Maganszferarol hallottal mar?

Jah varj, mindjart jon a tuti valasz tőled, hogy “de hat az anyukam, amugy tok jo fej, meg imadom”.

2020. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
69%
Futás onnan, amilyen gyorsan csak tudsz! Kezdd el megszervezni, hogy miből lesz pénzed az új, önálló életedre! Kezdj el dolgozni, rakj félre annyi pénzt, amennyit csak tudsz! Nézz körül, hogy a lakhatás és az élelem, stb mennyibe kerül. Másik ötlet: tanulj tovább és menj kollégiumba! Oda nem tud minden nap bemenni.
2020. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Telefon csak ujjlenyomattal legyen feloldható, jelszót meg ne mondd meg, gépen se maradj belépve, laptop is lejelszavazható programmal, még olyan módon is, hogy indításkor "nem jelenik meg üzenet", így aki avatatlan azt gondolja: "nem működik a gép"
2020. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
15%

17 éves korában sokkal érzékenyebb is az ember lánya, illetve inkább más módon érzékeny... változik a nézete egy csomó dologról, sokszor legszívesebben magára csukná az ajtót, de nem lehet. Feszült. Feszültebb. Annál is feszültebb.

Az előttem szólókkal ellentétben, nem gondolom, hogy a zsarolás (jól megmondani, hogy egy év múlva nem lát) lenne a legsűrgetőbb dolog, amit tenni kellene... inkább beszélgetni néhány olyan kulcsfogalomról, ami eddig nem tudott beépülni vagy folyamatosan megkérdőjeleződik, pl. bizalom.

2020. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!