Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel eltudok valamit érni...

Ezzel eltudok valamit érni anyánál végre? Vagy mit rakjak hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést kiírtam már szúnyoghálós témával kapcsolatban, hogy anya nem engedi és letépi ha felrakatok egyet. Tegnap éjjel bejött a szobájába nyitott ablaknál alvás közben egy tücsök, és egész éjjel ott ciripelt a szobájában, alig tudtak tőle aludni. Ha felkapcsolja a lámpát, elnémul és hiába túrtuk fel szobáját, sehol sem volt. Most hogy sötét lett, megint rákezdett. Ablak nyitva van, nem akar kimenni, de ha a lámpát felkapcsoljuk, elnémul megint, amint le, 2 perc múlva rákezd. Szerintetek ezzel elérhetem azt, ha végre egyszer megtaláljuk a tücsköt, akkor megengedi a szúnyoghálót? Vagy esetleg hogy tudom rosszabbá tenni helyzetet hogy mindenféleképpen a tűréshatára végére érjek?

2020. szept. 13. 20:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Elég lenne egy ablakra felhúzható, ott ki lehetne rázni a rongyot, többi ablakra meg fix, sok helyen így van.
2020. szept. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!