Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Nem birom az...

Mit tehetek? Nem birom az anyámat folyton veszekedik elakarok menni de nincs hova 17 éves vagyok alig van keresetem csak amit gyakorlati munkámért kapok! Ha abból elteszek mindenhónapba olyan 4000-ftot és gyülik akkor eltudok menni!

Figyelt kérdés

Minimum 8hónap mulva max addig amig uj veszekedés létre nem jön vele!

Van barátom is de ő is csak veszekedik 3és féléve de jobb lenne ha összeházasodnánk ha betöltöm az 18 és elmennénk messzire ugye?


2010. jan. 24. 19:35
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szerintem beszéld meg az anyáddal, hogy ha tényleg nem akar elveszíteni nyugodjon le
2010. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod is veszekszik veled,és neki sincs keresete,akkor miért akarsz vele összeházasodni?Miből akarnál megélni?Az sem mindegy,hogy miért veszekszik az anyukád?Nem lehet,hogy joggal?
2010. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Barátomnak van keresete!!De ha elmennénk nem ebe a városba és ott meg nem lenne házunk szóval gyüjteni kell!

Nem anyám folyton hülyeségek miatt cseszeget pl apám miatt meg ha kicsit több vizzel mosogatok már az is a baja vagy hogy a szobámba eszek!meg hogy műkörmöm van a sajátpénzemből

2010. jan. 24. 19:46
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne menekülj bele egy kényszer házasságba csak azért,hogy elmenj!!Az egész életedet tönkre teheted vele!!

Attól még élhettek együtt és lakva megismeritek egymást dönteni meg később is lehet a házasságról

Te meg légy türelmes várd meg amíg nagykorú leszel,keress egy jó állást és akkor együtt albérletbe is költözhettek.

Esetleg nagyszüleidhez nem tudnál addig költözni?

Vagy valamelyik rokonodhoz akik befogadnának egy ideig??

2010. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyszüleimhez biztos ők senkit nem szeretnek magukon kivűl!Ők olyanok hogy ha mi nem megyünk ő soha nem jön le nem hiv fel?Meg elég rossz a körülmény pedig van pénz de ahoz képest.Talán a keresztapám vagy a tesóm de nélkülük is van elég gondjuk nem akarok én senki terhe lenni de akkor viszont albérlet
2010. jan. 24. 19:59
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na amint írod a barátod is csak veszekedik!!!! Lehet édesanyád pont ettől a baráttól óv, és azért romlott meg a viszonyotok. Gondold át jól, egy anya azért nem akar minden áron rosszat a gyerekének.
2010. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Nézd tudom miről írsz, én is 17 évesen hagytam ott anyámat. Később kiderült,hogy egyfajta pszichológiai problámája volt,melyet a változókor idézett elő nála,gyakorlatilag kifordult önmagából. Úgy kb egy éve vagyunk jobban,persze nehéz megbocsátani azt a 7 évet,és minden fájdalmát, de próbálom,mert ő az anyám.

Szerintem jót tenne a kapcsolatotoknak, ha távolabb kerülnél tőle,ha egy kicsit "felülről és kivülről" látnád magatokat,úgy könnyebb lenne a sérelmeket is átélni, nem lenne annyira személyes, és az őhelyébe is bele tudnád magad képzelni.

Semmiképpen ne költözz a barátodhoz,vagy össze vele. Tényleg csöbörből vödörbe akarsz kerülni? Mitől lenne az jobb csak a nóta lenne új. Én koleszba költöztem,pedig abba a városban laktunk,de megengedték,így nem függtem másoktól,és távolabb kerültem anyámtól is. Így talán a tiédisészbe kapna hogy elveszíthet,az enyémnél bevált,igaz sokára lett eredménye, de lett.

2010. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretném én őt elvesziteni olyan messzire se akarok kerülni tőlle mert jó fej szeretem de néha tényleg elég dilo!

Mindig megsért valamivel, a barátomat kedveli egy kicsit de nem miatta van a vita!Mert ha veszekedünk soha nem mondom el ne hogy megutálja magamba tartom!Amugy ezek csak apróságok amin vele veszekedünk de néha már sok!Mármint a barátommal

2010. jan. 24. 20:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el másnál is vannak bajok, még nagyobbak mint nálatok.Te is pont abban a korban vagy, amikor semmi sem jó! Bocs, én sem voltam különb és a többi 17 éves sem. A sráccal pedig ne tervezd az összeköltözést!!!
2010. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem hidd el én azt mint a több i 17 éves nem tehetem meg!

3és féléve van meg a barátom és nem aludhat nálunk se én ő nálluk!Még a barátnőmnél se aludhatok!Ritkán járhatok bulizni!Nem mehetek délután sétálgatni!Vagy csak ugy itthonról

2010. jan. 24. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!