Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel eltudok valamit érni...

Ezzel eltudok valamit érni anyánál végre? Vagy mit rakjak hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést kiírtam már szúnyoghálós témával kapcsolatban, hogy anya nem engedi és letépi ha felrakatok egyet. Tegnap éjjel bejött a szobájába nyitott ablaknál alvás közben egy tücsök, és egész éjjel ott ciripelt a szobájában, alig tudtak tőle aludni. Ha felkapcsolja a lámpát, elnémul és hiába túrtuk fel szobáját, sehol sem volt. Most hogy sötét lett, megint rákezdett. Ablak nyitva van, nem akar kimenni, de ha a lámpát felkapcsoljuk, elnémul megint, amint le, 2 perc múlva rákezd. Szerintetek ezzel elérhetem azt, ha végre egyszer megtaláljuk a tücsköt, akkor megengedi a szúnyoghálót? Vagy esetleg hogy tudom rosszabbá tenni helyzetet hogy mindenféleképpen a tűréshatára végére érjek?

2020. szept. 13. 20:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Harmónika ajtó. Nem.
2020. szept. 13. 22:40
 12/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Vegyél bedugós szúnyog riasztót,és keress anyádnak pasit vagy pszichológust..
2020. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos nagyon össze vesznék vele, ha nem tudnék miatta aludni normálisan. Miért nem szólsz rá könyörgöm... Hogy neki nem számít hogy a gyereke bírjon aludni normálisan nem is értem..
2020. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha elakarod érni hogy legyen szúnyogháló akkor vagy annyi bogarat kell becsalnod a házba amennyit lehet vagy te hozod be őket... bár ez inkább csak vicc de a poloskák egész gyorsan eltudják lepni a házat khm khm

De készíthetsz mondjuk egy szúnyogháló keretet amit ki be tudsz rakni és este berakod hogy ne jöjjenek be a bogarak reggel meg kiveszed elrakod valahova, a harmonika ajtót meg kilehet támasztani ha valamit keresztbe ráerősítesz pl egy seprűt max azt mondod valamit csináltál vagy nem tudod miért nem nyílt ki

ha a keret nem játszik akkor az ablakon kívülre rakhatsz körbe ragacsot hogy bogarak ne másszanak be és lefújhatod körbe szúnyogriasztóval hogy kevesebb dolog jöjjön be

2020. szept. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja a szúnyoghálóval konkrétan??? Van olyan füles ráhajtható ablakra, ami levehető, ahogy a felső is írja, nem kell nagy beruházás. De hogy ablakot ne lehessen nyitni...Aztán ha madár repül be vagy macska beugrik?
2020. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha most mondanád neki: "ha lett volna szúnyogháló, nem lenne tücsök", az sem használna?

Kissé (nagyon) hihetetlenné kezd válni a sztori. Van a Vape szúnyogriasztó például, bedugod, beteszel egy csíkot és állítólag elég jól távoltartja őket.

A kollégiumot illetően milyen rémtörténeteket hallottál, mi az hogy "embertelen volt"? Ezt nem igazán értem. Régen, tanuló koromban sokat voltam kollégista, 5-6 fő egy szobában és nem volt egy leányálom, de kibírható volt.

2020. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a kérdéseidet!!!
2020. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész család terhelt.
2020. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 HaEv ***** válasza:

Nekem az nem érthető, hogy miért gond a szúnyogháló?! Emlékezteti anyukádat valamire a múltból, amit nem akar elfogadni? Vagy mi? Normális ember ilyen esetben szúnyoghálót rak fel ... Bocs, de kiakadtam. Ha erre rájössz, megoldódik a gondod. Valószínűnek tartom, nem ez az egyetlen gond nálatok otthon, de nem kérdezek.

Egyébként pedig mivel elmúltál 18, akkor mehetsz levelezőre tanulni, munka mellett és akkor el tudsz költözni, bérelni egy szobát. Ha már tudsz megfelelő helyet biztosítani, akkor akár a húgod is mehet hozzád, ha akar... Ha ez nem éri meg neked, akkor tűrnöd kell.

A te életed, te döntesz róla.

2020. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Végre kierőszakoltam belőle. Azt mondja nem tudna tőle takarítani és nem tudna tőle porolni. Első emeleti panellakásból. A felhúzhatós pedig 50 ezer forint és ne merészeljek annyiért venni, meg neki ne mondjam, hogy olcsóbb, mert az kamu.
2020. szept. 14. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!