Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezzel eltudok valamit érni...

Ezzel eltudok valamit érni anyánál végre? Vagy mit rakjak hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést kiírtam már szúnyoghálós témával kapcsolatban, hogy anya nem engedi és letépi ha felrakatok egyet. Tegnap éjjel bejött a szobájába nyitott ablaknál alvás közben egy tücsök, és egész éjjel ott ciripelt a szobájában, alig tudtak tőle aludni. Ha felkapcsolja a lámpát, elnémul és hiába túrtuk fel szobáját, sehol sem volt. Most hogy sötét lett, megint rákezdett. Ablak nyitva van, nem akar kimenni, de ha a lámpát felkapcsoljuk, elnémul megint, amint le, 2 perc múlva rákezd. Szerintetek ezzel elérhetem azt, ha végre egyszer megtaláljuk a tücsköt, akkor megengedi a szúnyoghálót? Vagy esetleg hogy tudom rosszabbá tenni helyzetet hogy mindenféleképpen a tűréshatára végére érjek?

2020. szept. 13. 20:55
1 2 3
 1/21 Savlekotő ***** válasza:
67%
Még mindig ezen vekengtek? Nem hiszlek el titeket? Kár hogy bezárták a lipótot. Gyanítom hogy előbb mész te diliházba mint hogy legyen szúnyog hálótok,ezért nem kell válás után együtt lakni és dilizni a semmin,biztos hogy ti vagytok,mert ez a 100 ik. kérdésed..
2020. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Azta... Ez hihetetlen, már bocsánat de anyudnak valami baja lehet...Hát ilyen nincs hogy nem enged egy szúnyoghálót, én a helyedben ennyire sem lennék türelmes, szépen feltennék egy szúnyoghálót, és bezárnám a szobám kulccsal, vagy ha nem tudod bezárni kiabálj vele vagy mondj neki valamit hogy te többet egy éjszakát nem fogsz aludni háló nélkül itt.
2020. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Letépi ha felrakok.... És sajnos nem zárható az ajtóm.
2020. szept. 13. 22:13
 4/21 Savlekotő ***** válasza:
87%
Apád mit csinál? Növesztethetne tököt és elvihetni anyukát orvoshoz. Az ilyen család szokott később a kék fénybe kerülni,h leirtották egymást..
2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Rakjad tele a szobáját tücsökkel, poloskával, bármivel
2020. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Apám nem él velünk. Elfelejtettem válaszolni az elsőnek, hogy nincsenek együtt a szüleim.

De amúgy most is ciripel. Kimentem a konyhába vízért és onnan is fülsüketítően hangos. Mivel húgom anyámmal alszik, hallom ahogy szenvednek és nem tudnak aludni.

2020. szept. 13. 22:21
 7/21 Savlekotő ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? Ha elmúltál 18 próbálj elköltözni szoba kollégium,bármi,ennél minden jobb mint ez az állapot,húgodnak lesz rossz,mert az se normális hogy együtt alszik anya a gyerekével bizonyos kor felett,káros..
2020. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Savlekötő, ő az a bizonyos Martin - a húga meg a Laura -, eléggé elhíresültek már itt is. hiába adsz neki jó tanácsot, nem mész vele semmire. úgy tűnik, Martin szeret szenvedni.
2020. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, már egy ideje megvagyok 18, pontos számot nem írok. Viszont húgom is csak azért alszik 10+ év fölött, mert fél egyedül a sötétben.

Koli? Felejtős sajnos, már próbáltam 1 évig, embertelen körülmények vannak ott és mai napig olyan rémtörténeteket hallok, hogy inkább a halál mint a koli. Szobát viszont kipróbálnám.

2020. szept. 13. 22:28
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
2# vagyok, nem tudod bezárni kulccsal az ajtótad?
2020. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!