Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket sem támogatnak a...

Titeket sem támogatnak a szüleitek anyagilag?

Figyelt kérdés

Az enyémek azt mondták, hogy dohányoznak, isznak az évi 600.000 forint, ezért nem tudnak félretenni és támogatni engem. Sem jogosítvánnyal, sem autóval, sem lakással.

Tőlem várják, hogy újítsam fel a lakásunkat és vigyem el őket egy hétre nyaralni.


2020. aug. 9. 10:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%
Hát nehogy már elszívjanak napi egy cigit, meg megigyanak egy sört, annak az ára inkább a kérdezőcskének kéne. Sőt csirkemell helyett vehetnének csirkelábat maguknak enni, azon is mennyit lehetne spórolni már...
2020. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Tehát ha alád raknák a kocsit, jogsit és házat, nem is lenne probléma, hogy isznak, cigiznek?

Más az értékrendjük. Hiába raktad ki a kérdést, hogy szidjuk őket együtt, van kereseted, teremtsd meg magadnak a dolgaid. Más is ezt csinálja. Még olyanok is , akik nem cigiznek, nem isznak. Mellesleg mi is dohányzunk a férjemmel sajnos, átlag napi 2 doboz cigi. Nem tudom neked hogy jött ki a 600ezer, de nekünk majdnem egy millió éves szinten. A piát nem tudom, inni nem iszunk, de gondolom olcsó töltött cigit szívnak, így biztos, hogy nem lennél beljebb, ha azt sem szívnák. Akkor elmenne másra a pénz. Szerintem eleve szegényebbek vagytok.

2020. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Az meg plusz poén, hogy kereső ember létére a szülei tárcájában turkálna.
2020. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
97%

"Elég kevés a fizum, ennyiből nem futja, hogy felépítsem az életem."


Hát tanulj, építs karriert, lépj előre, igyekezz többet keresni. Ne azzal foglalkozz, hogy a szüleid mire költik az ÁLTALUK megkeresett pénzt.

2020. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De érdekel, mert a szüleim és a saját egészségüket cseszik szét ezzel! Az anyagi felét pedig az előbb írtam! Ha tudatosan bánnának a pénzzel, akkor nem menne el másra az a millió.
2020. aug. 9. 13:57
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

maradjunk annyiban, hogy téged nem a szüleid egészsége érdekel - mert akkor arról nyitottál volna kérdést -, hanem az, hogy csesznek téged támogatni


és ha nekem lenne egy ilyen erőszakosan követelőző kölyköm, én se adnék egy fillért se

2020. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Eddig se adtak.
2020. aug. 9. 14:17
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

OK, akkor engedd el a témát

lépj és keresd meg magad a pénzt

2020. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
15%
Kösd fel magad!
2020. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem! Sőt még hozzám járt anyám kölcsönkérni.

Szerencsére már egyik szülővel sem tartom a kapcsolatot

2020. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!