Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apámat lenézik...

Mit tegyek, ha apámat lenézik és folyton megalázzák és beszólogatnak neki?

Figyelt kérdés

Van 3 felettese, akikkel le szoktunk menni focizni, plusz a gyerekeik.

Apámat folyamatosan lenézi a két főnöke/felettese, a 3. az rendes. Apám fizikai munkán van, ők ott ilyen tingli-tangli munkán vannak. Nem egyszer és nem kétszer úgy beszóltak neki, hogy kedvem lett volna pofán vágni mindkettőt. Nem egyszer mondták már, hogy a munkahelyen ők ottan a valakik, apám meg egy csicska. (Nem pont így mondták, de ez volt a lényeg.) Meg a tegnap esti focin is folyton beszólogatott neki az egyik felettese, hogy hova rúgja a labdát, amikor ő meg 3-5 méterekkel felé- meg mellérúgta. Meg a tesómnak maga alá hajlott a lába (ma be is gipszelték), és mondta, hogy nem bír felállni. Erre mondta neki az egyik munkatársa, hogy: "Józsi, milyen érzés ezt a mondatot más szájából visszamondani? Anita gondolom sokszor hallja tőled." Meg amikor apám mellérúgta a labdát, akkor ilyet szól neki: "Ezt elnézzük neked, mivel egy vén f...z vagy." Oké, én értem a viccet, de azért a vicceknek is van határa, és ez már nem is vicces, főleg, hogy 8x elmondja egymás után.

Meg folyton kihangsúlyozzák, hogy nekik mennyi pénzük van, és beszólogatnak, hogy "Nekem a motoromon 1 kerék többe kerül, mint a te kocsidon a 4 kerék."


De az a hülye apám meg megy utánuk, vissza se szól, csak hagyja magát. Ma már nem is volt kedvem menni focizni, mert úgyis csak felcsehik az agyam ezzel, és nem tudom élvezni a játékot. Főleg úgy, hogy úgy akarják a csapatot, hogy 4 a 7 ellen (mi vagyunk 4-en). Apám egyik munkatársa meg a fia tényleg jófej, vele nagyon jól el szoktunk beszélgetni, őket kedvelem, de az a másik két f..zt utálom.

De apám megy utánuk, pedig lenézik őt, és folyton beszólogatnak neki. Mondtam már neki, hogy ne menjünk, inkább maradjunk itthon, vagy menjünk csak mi négyen nélkülük, de nem, nem, velük akar menni. Idegesít ez az egész, dühös vagyok, félek, hogy egyszer úgy vissza fogok szólni nekik, hogy beledöglenek, de akkor apám inná meg annak a levét, mert felek, hogy csicskáztatnák.



2020. júl. 17. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Munkahelyet válthat apukád.

Vagy beszélj a harmadik felettessel, akit jobban kedvelsz. Hátha hatna rájuk.

Esetleg válaszolj a beszólásokra de kultúráltan.

2020. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csak te nem érted az ilyen baráti kapcsolatokat. Nem kell komolyan venni. Apád nem velük lógna szabadidejében, ha tényleg bántásból mondanák.
2020. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek faj ha bantjak a szuleit mindegy hogy szoban v maskepp kerdezd meg apukadat mert turi mert ha oka van akkor jobb rahagyni de ha nincs ok akkor vedd meg de amugy jol tetted hogy beszoltal
2020. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Munkanélküliség van ember! Mondjuk én inkább koplalnék pár hónapig, minthogy így beszéljenek velem éveken át. A legutolsó diákmunkással jobban bántak
2020. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezert nem lehet keverni a munkat meg baratsagot.

Ezert nem jarok el kollegaval szabadidot eltolteni.

2020. júl. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!