Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az,hogy apámnak...

Miért van az,hogy apámnak egyik párom se tetszik?

Figyelt kérdés

Most van egy párom, előtte is volt egy akivel 6 évig voltam együtt. Akkor őt mondta el mindennek, most hogy új van most azt mondja a régivel érdemesebb lett volna együtt maradni mert többet keres, saját céget akar stb.

A mostani barátomat meg elmondja mindennek mert semmi dolga nincs neki otthon se( nekik nincs nagy kert amit gondozni kell), a szüleit is elmondja mindennek úgy, hogy nem is ismeri őket csak mert ok nem ültetik be a kertet, dologtalanok stb. Minden nap ezt hallgatom tőle , sokszor nagyon bántó megjegyzéseket tesz.

Szerinte az nem fontos, hogy szeressem akivel együtt vagyok, csakis az érdekek számítanak.


2020. jún. 27. 09:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

9


Miután leírtam lett természetesen minden:DDDDDDDDDDDD

Gratulálok, legalább visszaírtad az írtakat, így már megdolgoztattad magadat, apu büszke lesz:))


Forrest anyukája szerint az a hülye, aki mondja-írja;)

2020. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!