Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak Édesapámmal?...

Mit csináljak Édesapámmal? Örületbe kerget!

Figyelt kérdés
Apukám minden nap az őrületbe kerget. Mindenbe, de szószerint mindenbe képes belekötni, beleszólni. Ha valaki nem úgy cselekszik, mint ahogy azt ő akarja, vagy nem fogadja meg valaki a tanácsait, akkor pukkadjon meg (ennél cifrább szavakat használ.). Csak a politikáról és az emberekkel való problémáiról tud beszélni, ha felhozok egy másik témát, eltereli a fent írtakra. Nem tudja elviselni, ha nincs igaza. Minden hülyeségét rámerölteti, legyen az akár mi. Ha valamiben nem egyezik a véleményünk, egyből én vagyok a hülye p_csa. 10 percenként nyaggat, hogy egyek valamit, pedig rendesen eszek, nem sokat, se keveset. Beszéltem már vele ezekről, akkor is én voltam a hülye p_csa. Ezek ellenére, nagyon szeretnem Apukámat. Erre a helyzetre mi a megoldás? Mit kéne tennem? :(

2020. jún. 22. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben élek. Az a baj, hogy ilyenkor az anya/ másik testvérek sem tesznek semmit. Nálam konkrétan az anyám mindent apám segge alá tesz, nem veszekszik vele soha, pedig ember számba sincs véve, csicskáztatva van, mindent ő intéz a ház körül, kert-jószágok + még dolgozik is, csak sajnos szörnyű hogy ilyet írok de nagyon gyenge jellem az anyám, aki inkább mindent eltűr de nem akar veszekedést. + a nővérem meg amint tehette elhúzott itthonról, vissza se nézett. De jól teszi, amint én is ezt tudom tenni, megyek!
2020. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
21:52-es: Nem, Apukám barátnője is velünk él. Vele nem csinálja ezeket, ezért le se sz.rja az egészet.
2020. jún. 22. 22:01
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!