Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak Édesapámmal?...

Mit csináljak Édesapámmal? Örületbe kerget!

Figyelt kérdés
Apukám minden nap az őrületbe kerget. Mindenbe, de szószerint mindenbe képes belekötni, beleszólni. Ha valaki nem úgy cselekszik, mint ahogy azt ő akarja, vagy nem fogadja meg valaki a tanácsait, akkor pukkadjon meg (ennél cifrább szavakat használ.). Csak a politikáról és az emberekkel való problémáiról tud beszélni, ha felhozok egy másik témát, eltereli a fent írtakra. Nem tudja elviselni, ha nincs igaza. Minden hülyeségét rámerölteti, legyen az akár mi. Ha valamiben nem egyezik a véleményünk, egyből én vagyok a hülye p_csa. 10 percenként nyaggat, hogy egyek valamit, pedig rendesen eszek, nem sokat, se keveset. Beszéltem már vele ezekről, akkor is én voltam a hülye p_csa. Ezek ellenére, nagyon szeretnem Apukámat. Erre a helyzetre mi a megoldás? Mit kéne tennem? :(

2020. jún. 22. 18:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és 16/L vagyok. :)
2020. jún. 22. 18:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg vele kevesebb időt tölteni.

Költözz el, amint tudsz, az idő majd segít a kapcsolaton, ha egyébként szereted őt.

2020. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez lehet hülye kérdés, de van munkája? Esetleg valami hobbija?


Az én apukám miután nyugdíjba ment, akkor kezdte el ezt csinálni.

2020. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18:18-as: Van, persze. Hobbija nincs.
2020. jún. 22. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs könnyű dolgod. Ne dumálj vele sokat.

Régi kínai közmondás, hogy amíg az oktalan fecseg, a bölcs hallgat.

Ne vitatkozz semmiképpen, adj neki igazat azután menj a dolgodra

2020. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

De jó az apukádnak!

Ekkora fasz és mégis szeretik.

Engem meg senki se szeret, nem is értem.

2020. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Neked még egész jó dolgod van hozzám képest. Én néa azt kívánom bár ne lenne már az életemben az apám. Egyszerűen borzalmas. Szerinte az ő sikere az, hogy normális, tanult ember lett belőlem, mert csakis az ő evelésén múlt minden, anyám semmit se tett hozzá, pedig anyám adta a gyereknevelés 100%-át, és nem túlzás. Mostanra már egy alkoholista, zsémbes öregember lett, aki még mindig a 30as korosztállyal piálgat és elhord mindennek ha olyanja van, és én is senkiházi, semmirekellő vagyok.

Pedig utolsóéves orvostanhallgató vagyok, akinek életében 2 fiúja volt.

2020. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

18:18 vagyok, akkor ebben az esetben tényleg nincs más, csak még kell tanulni kibírni valahogy. Nekem nagyon sokat segített, amikor elöltöztem otthonról, sokkal jobb lett apámmal is a kapcsolatom.


De teljesen átérzem, velem is azt csinálta mindig, hogy bejott a szobámba pakolgatni és szó szerint kereste, hogy mibe köthet bele.

2020. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sajnos elköltözni még nem tudok. :(
2020. jún. 22. 21:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak ketten éltek együtt? Anyukád és tesók esetleg? Sokat segíthet az is, ha valaki szintén látja ezt, és legalább ki tudod beszélni valaki olyannal, aki tényleg érti is mi a helyzet.
2020. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!