Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám irigyel és korainak...

Édesanyám irigyel és korainak tartja ezeket a dolgokat.Szerintetek is igaza van?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és elkezdtem nőiesedni.Eddig elég fiús voltam, de elkezdtek érdekelni a csajos dolgok.Sokat dolgoztam,hogy elérjek egy csinos alakot, ami édesanyámnak nagyon tetszett.Ő is jött velem,mert már évek óta mondogatta,hogy nincs szép alakja(nem volt fitt,csúnya sosem volt).Jött velem,de nem vette komolyan.Folyamatosan ette az édességeket,nem főzött magának egészséges dolgokat és nem is edzett rendesen(heti egy-kettő Max.30perc).Túrót evett és attól várta a változást,mert hogy az fogyaszt és szép alakot csinál.Nekem nem hitt,az ételeimet is lehúzta(magamnak vettem és főztem).Én elértem amit akartam,ő nem.Csúnyán néz rám és undok azóta.Eltilt normál dolgoktól, nehogy csinosabb legyek.

Mivel változott az alakom,ezért a ruháim egy része nem jó rám és egy kis változást is szerettem volna a ruhatáramban.Ezt természetesen magamnak finanszíroznám,de nem engedi.Ne merészeljek rendelni,mert neki nem tetszenek a ruhák.Szerintem én fogom hordani őket és nem ő.Egyébként nem villantós darabokról van szó,hanem abszolút normál,csinos ruhákról.Őszre kinéztem magamnak egy bokacipőt, de tilos,mert van egy pici 5centis sarka.Az meg nem illik 17 éves tininek.

Egy picit megnövesztettem a körmömet(az ujjam végéig ér csak) és az már nagy,ne is gondoljak arra,hogy lakkozhatom (halvány színű körömlakkjaim vannak). Otthon kifestettem,mert most senki nem látja és csak próbálgathatom, de addig ordított,amíg le nem mostam.

Szempillaspirál szintén tilos,mert az nőknek való és nem nekem.

Karantén előtt szerettem volna fülbevalót(eddig nem volt kilyukasztva a fülem,nem piercinget akartam), de azt is tilos,mert elvonja a figyelmemet a tanulásról! Miért vonná el? 2 perc alatt megvan és mehetek haza.


Ezek tényleg korai dolgok egy 17 évesnek? Mielőtt valaki megszólna érte,nem vagyok ribizli.Tanulok rendesen,vannak terveim,barátom sosem volt(azt sem szabad),nem rakok ki magamról fotókat sehova és nem hercegnő akarok lenni.



2020. máj. 28. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

A Bihari Viktóriának ha felmész a Facebook oldalára és kicsit visszább görgetsz, van erről egy videója. A poszt címe: Miért annyira megterhelt az anya-lánya kapcsolat? Milyen lenne az ideális anya-lánya viszony? Többek között a féltékenységről, irigységről is beszél a videóban, szerintem érdemes volna megnézned.

Egyébként anyád nem teljesen normális. Maholnap felnőtt ember leszel és még egy füllyukasztáson is parádézik. Pár napos babáknak már ott a köves fülbevaló a fülükben, ovis kislányok kifestik a körmüket játékból, téged meg itt szabályoz 17 évesen. Nevetséges!

2020. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja elviselni, hogy felnősz. Esetleg félt téged. Minden szülő átesik ezen.
2020. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Akik itt papolnak, hogy 1 év után 18 lesz a kérdező és felnőtt, a szülőnek nem kötelessége nevelni már és megtűrni a lakásban. Anyád bármikor kitehet te meg azt csinálsz amit akarsz akkor. Amíg anyádnál laksz tedd amit ő mond , mert ő fizet neked mindent.
2020. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem irigy. Amugy meg te fizetnéd. Én örülnék ha a gyerekem örülne, de úgy látszik nem vagyunk egyformak. Azt a látszatot akarja fenntartani hogy nem az eletmod miatt valtoztal meg, de mivel te vagy az elo bizonyitek ra igy nehéz.

Arrol ne is beszeljunk hogy fiatal jó nő lettel o meg csak idosodik. Attol persze nezhet ki jól, csak sok nő ezt nehezen éli meg. Nincs egy ferfi a közelben pl apud aki leallitja ha ordít?

2020. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!