Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök, titeket nem zavarna,...

Szülök, titeket nem zavarna, ha felnőtt, önellátó gyereketek jobban keresne, mint ti?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 09:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék neki. Egy szülő azért küzd, hogy a gyerekének könnyebb, jobb élete legyen mint neki. Normális szülő boldog ha ez összejön.
2020. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

attól függ...

Ha úgy keresne többet, hogy nincs bejelentve (és ezért kerül több pénz zsebbe) akkor a jövőjét illetően zavarna, a nyugdíját illetően (és nem minden fiatal gondol ennyire előre). Egyébként ha rendes úton van a pénz nem zavarna.

2020. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Nagyjából a tízszeresét keresi a gyerekem annak, amennyi az én jövedelmem és én erre halálosan büszke vagyok!

Részben mert sokat tanult, jó képességű és szorgos, másrészt ehhez én segítettem hozzá!

2020. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, te a szülő vagy...????


Miért zavar ez a helyzet???


CSatlakozva a többiekhez, és NAGYON örülök, hogy mindhárom gyerekem nagyon jól keres. Nem véletlenül ösztönöztük őket a tanulásra, és nem volt hiába a belefeccölt energia + pénz.

2020. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem. De az anyósomat zavarja.
2020. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért küzdöttem,küzdök,hogy a gyerekeimnek jobb legyen.Még hogy zavarna, inkább azt szeretném ha többszörösét keresné, mint az enyém.
2020. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Mi tesómmal jobban keresünk anyánknál, ez nem zavarja, az inkább, hogy pedagógusként alul vannak fizetve, de ez tőlünk független, a mi sikerünknek örül.
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

Szegény anyám már annak is örülne, ha lenne munkám.

Nemrég vesztettem el.

Ha többet keresnék, akkor meg sugározna a boldogságtól.

És én is, mert el tudnám vinni-majd ha vége ennek-nyaralni mondjuk.

2020. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

Jobban keresnek...hála istennek, nomeg az osztrák és német államnak.

Nem zavar, sőt, mindkettőjükre büszke vagyok.

2020. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó érzésű szülő ezért dolgozik, és épp ez a célja, hogy a gyerekének jobb legyen, mint neki.
2020. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!