Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Téged mint anya vagy apa,...

Téged mint anya vagy apa, hogyan érintene az ha a 27 éves fiatok nem boldogulna a nőkkel?

Figyelt kérdés
Szűz lenne minden téren, még csók se volt soha. Nekem nincs gyerekem, szóval nem én vagyok a szülő!!! Csak kíváncsi vagyok.

2020. ápr. 12. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

#9:

Jó, szerinted kár annak gyereket szülnie, akinek nem az az álma, hogy hetente más nőt pörgessen a faxán a kicsi fia, és ne az legyen az életcélja, hogy dugjon, mint egy kanos pincsi.

Az aztán a faja gyereknevelés! Megyek is a putri sorra tanácsot kérni, ott ezzel szemmel láthatóan nincs probléma.

2020. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonymousreview60 ***** válasza:
0%

#14: Nem azt mondtam, hogy henteregjen minden nap mással vagy 2 évig csak ugyanazzal. Csak annyit állítok, hogy pl. #6 olyannyira empatikusnak tűnik a "gyereke" irányába, hogy hozzá akkor sem mertem volna fordulni segítségért, tanácsért, ha kellett volna. Az írása felszínes, nemtörődöm, "én is megoldottam, majd ő is megoldja" nagy egót sugároz. De vannak, akiknek ennél több kell. Egy-(két) indítórugás és tanács is.


A topic off lett. Kiszálltam.

2020. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem boldogul a nőkkel, akkor egyedül marad! És akkor mi van? Pontosan annyit veszít vele, mint amennyit nyerne! Azért mert a társadalmi elvárás a párkapcsolat meg a gyerekvállalás, mindenki maga dönti el, hogy éli az életét! Nő nélkül is lehet boldog, kiegyensúlyozott élete egy férfinek!
2020. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igazabolaz o dolga nem az enyem az eletet felepite i, de azon elgondkodnek myen peldatmutathattam neki, amiért ilyenne valt. Magamba néznek, lehet ostoroznam magam, hogy nem tudtam neki a a vilagot befogadobba tenni. Sajnos, mar valami lenne a lelkeben, en azon mar nem tudnek valtoztatni. Csak az oda vezeto utig, mog nagykoru, addig terelgetnem. Ha tudnám.
2020. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha saját döntésból nem csajozik akkor semmi majd fog.


Ha benazik akkor nem tom.

2020. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé meglepne. A párom kicsit kimért, de én biztos, hogy nem a visszafogottságomról vagyok híres. Mindkét stílusban találna mintát a családban és nagyon csodálkoznék, ha nem tudna boldogulni akár az én nagyszájú, laza stílusomban, akár a párom higgadt, stabil stílusában.

Sok gyerekkel volt dolgom (sajátom nincs), mindenkivel sikerült kijönnöm és vagány dolgokat csináltunk, megnyíltak mellettem és tényleg életrevaló srácokként viselkedtek. Szerintem ha lenne gyerekem, ő sem lenne egy szociális fóbiás nyuszi, hanem átvenné az én közvetlen, magabiztos stílusom. Nagyon meglepne, ha mégis az lenne az eredmény, hogy pont neki nem megy a kapcsolatteremtés... Azok után, hogy egy olyan családban nőtt fel, ahol láthatta, hogy anya és apa épp ugyanolyan ember és nem eszi meg egymást...


Az ilyen problémák azokban a családokban jelennek meg, ahol a nemek túlságosan elszigeteltek egymástól és a szexualitást is elszigetelik a gyerektől. Amivel én alapvetően nem értek egyet

2020. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

nálam azt mondják, hogy majd ha megtalálom az igazi társam, akkor boldog leszek egy kapcsolatban (eddig mindenféle párkapcsolatom volt, csak boldog nem :D).

mozaikcsalád vagyunk, 2 régi ismerős családból összetéve, ahogy ők megtalálták végül egymást, azt mondják, én is így fogom. sose tudom, majd mikor. biztatnak, de szerintem titkon leszbikusnak hisznek, mert még ilyen "keverek-randizok ezzel-azzal" sincs. szerintem már aggódnak, de jól leplezik :D 5éve nem volt senkim :D 27leszek pont. (nő)

2020. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lol incel
2020. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Azért kikövetkeztethető, főleg a fiúknál, hogy a gyerek szűz-e, vagy sem.

Egyébként meg nem feltétlen jellemzi a szülők nevelését, hogy kései szűz-e a gyerek, vagy sem. Lehet remekül volt nevelve a gyerek, önbizalma is volt, csak aztán pár kiszemeltje megalázta, onnantól kezdve szinte garantált a szüzesség kései elvesztése.

2020. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17-es, pacsi, hasonló a helyzet nálam is :DD Csak nekem anya egyedül maradt, és nem voltak jó kapcsolatai. Ő megérti, mert amúgy is úgy gondolja, hogy az összes férfi selejtes, így innen békén vagyok hagyva :D Na de a család többi tagja, főleg azok a rokonok, akik falun élnek... állandóan kérdezgetik, engem pedig annyira nem érdekel ez a párkapcsolatosdi... Szerencsére nem mutatják ki, de tuti úgy gondolnak rám mint valami defektes selejtre :D Amikor azzal jönnek, hogy áh ne aggódj, majd lesz valaki, én általában csak udvariasan bólogatok, és csak magamban hozzáteszem, hogy: valszeg lenne, ha érdekelne, és keresnék :D) Plusz így legalább nem rajtam csámcsognak, hanem a többi unokatesómon.
2020. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!