Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mond ilyeneket egy...

Miért mond ilyeneket egy anya? Kollégiumban lakom, de haza kellett költöznöm. Régen is csúfolt, de most megint elővette. Egyszerűen már kezdem magamat undorítónak látni pedig semmi bajom nem volt magammal.

Figyelt kérdés

“Nagys.ggű”

“Ennél a nőnél még te is szebb vagy”

“Öregszel... (nevetve mondja)”

“Ki se látszik a földből”(165cm vagyok)

Undorodva rámnéz, majd közli: “ez a ruha nem áll jól”


2020. ápr. 9. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Anyád sajnos gyűlöl és irigyel, mert fiatal vagy. Rettenetes ember, azonnal kérd vissza magad a koliba! És védd meg magad, mire való a szád?
2020. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Attól, hogy lepontozol, még igazam. van, és talán meg kéne köszönnöd azt, hogy vaslaki felnyitja a szemedet, nem pedig letagadni azt, ami nyílvánvaló, és büntetni azt, aki segítene ebben.


Üdvözlettel

2020. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

1-es: nyilván nem tud visszamenni a koliba...


Anyukád lehet poénkodik, mert említetted, hogy nevetve mondja. Ha neked fáj, akkor szólj neki, hogy ez már sértő, és kérd meg vegyen vissza. Neki se esne jól fordított esetben.

2020. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le, de igazat adok neked! Tudom h igy van, de attol meg nagyon faj. Irigylem azt akinek olyan anyja van aki szereti. Es barmit meg tud vele beszelni. :( Nem vagyok ronda sem kover, de ha megis az lennek, ha valakit szeretsz szepnek latod !
2020. ápr. 9. 17:04
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen mindegy, hogy nevetve mondja vagy sem, a durva agresszió, a gyűlölet, a sértés és az erős önbizalomtörés akkor is az, ha nevetve adja elő.


Annál szörnyűbb. Sajnállak. Tényleg menj vissza a koliba, ha lehet, azonnal.

2020. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
99%
ha ezeket mondja, vágd rá, "nem csoda ,hisz tőled örököltem ezt":D
2020. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%
Viszonozd a kedvességét. A korával javasolom. Ha az ilyen embernek nem vágsz vissza, gyengének fog tartani, és egyre többet szórakozik veled.
2020. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Tökéletesen mindegy, milyen hangnemben mondja. Azt le kell tudni olvasnia, hogy ez téged bánt. Ha ezt tudja (tudja csak sz.a.rik rá), akkor ez agresszió.

Egyszer mondd el neki, hogy ez téged bánt. Ha ez nem hat, akkor vissza kell vágni. Ha megkérdezi, hogy mered, akkor megkérded, hogy meri. Ha ezután arra hivatkozik, hogy az anyád, tudhatod, hogy nem számítasz.

2020. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
99%
Ezekre tényleg vágd rá, hogy "tudom, tőled örököltem" és menj ki a szobából. Ne hagyd, hogy hasson rád, csak azért se hagyd, hogy nyerjen. Gondolj arra, hogy pár év és soha többet nem kell hozzá szólnod, ha nem akarsz.
2020. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

Attól még lehet szeret.


Lehet tényleg nagy formás popsid van és az nem sértés.

Akire mondta akár lehetett egy modell is (és ez már dícséret)

Valamire csak mondta, lehet elfelejtettél valamit.

Ezt is csak mondta valamire és ezt se venném sértésnek.


Lehet te vagy csak túl érzékeny. Én ezekbe nem láttam így önmagában semmi sértőt, sőt...

2020. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!