Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mond ilyeneket egy...

Miért mond ilyeneket egy anya? Kollégiumban lakom, de haza kellett költöznöm. Régen is csúfolt, de most megint elővette. Egyszerűen már kezdem magamat undorítónak látni pedig semmi bajom nem volt magammal.

Figyelt kérdés

“Nagys.ggű”

“Ennél a nőnél még te is szebb vagy”

“Öregszel... (nevetve mondja)”

“Ki se látszik a földből”(165cm vagyok)

Undorodva rámnéz, majd közli: “ez a ruha nem áll jól”


2020. ápr. 9. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Irigy rád. Az enyém is ezt csinálta. Lehúzta az önbizalmam a földig. Ha csinosan öltöztek már ki volt a pic*am , rib*i voltam.

Megjegyezte mennyit eszek pedig sose volt gond az alakommal.

Ha elmondtam neki valamit állandóan én voltam a rossz ...pl. a vezetési oktatóm ordibált velem és biztos én vagyok a hülye az én hibám...ja meg idegesítő a jelenletem...megkaptam sokszor.


Elköltöztem. És sokkal jobb azóta...


Nincs veled semmi baj. Szólj vissza ugyanilyeneket, nevesd ki,fogd fel poénnak hadd lássa, peregjen le rólad , ne foglalkozz vele. Ignoráld .

Ez egy átmeneti állapot és reménykedjünk mihamarabb vége lesz és visszamehetsz a koliba.

2020. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem téged utál,hanem saját magát.
2020. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

Van valami frusztrációja, amit rajtad tölt ki. Az elfuserált élete, a szar kapcsolata, a fos munkahelye, stb. Neked meg nincsenek ilyen gondjaid, mint neki, így próbál levinni a saját szintjére téged.

De amúgy simán mondj neki ilyeneket, hogy "tőled örököltem", "anyja lánya", "neked is ilyen alakod van", "rajtad is így állna", "még szerencse, hogy ebben nem rád ütöttem" stb.

2020. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Hivatkozz arra, hogy ő tette beléd a tulajdonságaid felét, tehát ő felelős érte.
2020. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Nekem apám ilyen . Megváltozni nem fog a te anyád sem,kár is ezen idegeskedned. Majd eljutsz arra a szintre,hogy nem dühít,nem sért,nem vagy csalódott,csak szimplán nem érdekel,közömbös lesz az anyád. Szomorú ,de ez van ,ne engedd,hogy lehúzzon. Visszaszólni nincs értelme,annál tovább hallgathatod ,meg jön a sértődés,érzelmi zsarolás ( hogy beszélhetsz így anyáddal,ezért etettelek,stb) és még te fogod rosszul érezni magad !! Hagyd a 'csába . Majd ha visszamész a koliba úgyis jobb lesz, ezt a kis időt meg húzd ki valahogy,ne érintkezz vele sokat csak amennyit nagyon muszáj .
2020. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Akkor írom a válaszokat:


“Szottyadts.ggű”


“Ennél a nőnél még te is fiatalabbnak nézel ki”


“Öreg vagy... (nevetve mondod)”


“Kezdesz összemenni”


Undorodva ránézel, majd közlöd: “ez a ruha legalább +10 év”

2020. máj. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Pedig rohadtul nem te vagy az undorító. Ez az anyának nevezett meghatározhatatlan objektum az undorító... Esetleg visszavághatsz neki: "Anya! Legalább már tudom, kitől örököltem!"
2020. máj. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!