Te elengednéd így?

Figyelt kérdés

A 16 éves gyereked jelentkezett egy nagy koreai céghez.Ők pedig azt mondták hogy szívesen látják.Hozzá teszem hogy a magyarom azért is ilyen szar,mert koreaiul és angolul folyékonyan beszélek.Pár dolog:

A koreai cégeknél ez egy norma,hogy ilyen fiatalok az előadók.

A cég fizet minden ért az elején aztán,vissza kell fizetni mikor dolgozik.Mikor gyakornok valaki akkor Koreába kell költöznie és ott fejezzibe az iskolát.

100% nem kamu,ő jelentkezett azon az emailen ami az igazi oldalukon van.



2020. ápr. 10. 22:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
72%

Nem is akartam megtanulni magyarrul,mivel nem túl hasznos.


Miután itt élsz? Tényleg nem... trollala.

2020. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
29%
El tudom képzelni a te koreai tudásodat, szánalmas kistini. :D
2020. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
az első kérdésben még szó nev volt nyelvtudásról egyébként, egy kérdező említette meg, hogy kellhet angol meg koreai, lett is egyből az új kérdésre :D
2020. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
34%

16évesen Koreában is kiskorú vagy!!!!! Nemhogy gyakornoknak, de még iskolába se fogadnak be szülők nélkül.


Úgyhogy húzd ki a biliből a kezedet, mert már erősen sárgák az ujjaid. :-D

2020. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
81%

Miért akar olyan sok gyerek idol lenni meg kpop sztár? Elég sz@r a helyzetük,elég megnézni egy pár lányt.Állandóan dolgoznak,szüleikkel nem találkozhatnak,állandó diéta,a pénzed egy részét elszedik,belekényszerítenek ruhákba(túl rövidbe) stb.

Nem egy habos álom ez.A másik dolog,hogy azok a sztárok koreaiak.Külsőre te is hasonlítasz rájuk? Ha nem,akkor esélyed sincs.

Nagy terveket találsz ki,de nem gondolod át őket.Ezért kapásból nem engednélek.

2020. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem hasznos a magyar nyelv, de egy magyar oldalra írsz kérdést magyarul. A céget meg nem linkeled be, mert hű de titkos. Komolytalan vagy, inkább csináld meg a leckédet.
2020. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy, ha egyáltalán elgondolkozol azon hogy a gyereked idol legyen. Egy agyatlan, haszontalan foglalkozás, pár év alatt kiégnek, csomóan öngyilkosak lesznek, stb.
2020. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
81%

Én vagyok aki honlapot kért.

Tehát szerinted azt láttja egy oldal szerkesztője, hogy te kimásolod az linkjét és beszúrod egy random másikra. És ők elolvassak mind a 40 !magyar! választ. Szakadok xd

Ha nem vagy troll akkor legalább a cég nevét add meg.


Annyira hajtod a hülyeséged reménykedve abban, hogy valaki egyettfog érteni veled, csak törödj bele, hogy butaság ilyen fiatalon ilyen döntéseket hozni. Értem én, hogy kpop fan vagy de ez akkor is túlzás.


Esetleg ha nagyon akarsz utazzgattni akkor kezdj el modellkedni egy magyar cégnél, ők nem éheztettnek halálra es hagynak aludni is

2020. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
39: én is kíváncsian várom a konkretumokat.... A reményhal.. Jeligére. ;-DDD
2020. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!