Te elengednéd így?

Figyelt kérdés

A 16 éves gyereked jelentkezett egy nagy koreai céghez.Ők pedig azt mondták hogy szívesen látják.Hozzá teszem hogy a magyarom azért is ilyen szar,mert koreaiul és angolul folyékonyan beszélek.Pár dolog:

A koreai cégeknél ez egy norma,hogy ilyen fiatalok az előadók.

A cég fizet minden ért az elején aztán,vissza kell fizetni mikor dolgozik.Mikor gyakornok valaki akkor Koreába kell költöznie és ott fejezzibe az iskolát.

100% nem kamu,ő jelentkezett azon az emailen ami az igazi oldalukon van.



2020. ápr. 10. 22:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Én nem örülnek neki, ha a világ másik felére kerülne a gyerekem, pláne ilyen fiatalon.
2020. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Én nem, túl fiatal még ahhoz, hogy egy idegen országban éljen. Akkor is, ha netán (félig) koreai a gyerek, vagyis nem lenne idegen abban az országban, hiszen beszéli a nyelvet, onnan (is) származik, akkor is csak egy idegen ország neki, ha eddig Mo.-on élt.
2020. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Szivem szerint azt mondanam, hogy tuti nem. Max. ha vegyes hazassagrol van szo es kinn is elnek olyan rokonok, akikkel elo a kapcsolat, tudnanak gondoskodni rola es szivesen latnak.
2020. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy engedném el.
2020. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Én nem engedném. Ha még élnének ott rokonok, vagy ilyesmi. De egyedül biztos nem engedném el az ilyen fiatal gyerekemet a világ másik felére. Ha még Európa lenne, de Dél-Korea... Teljesen más kultúra, más világ, meg minden. Egy 16 éves még túl fiatal ehhez szerintem.
2020. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Milyen iskola? Ha ilyen kpop,idol dolog,akkor kizárt.
2020. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
NEM!
2020. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Az iskola teljesen átlagos más átlagos emberek is járnak oda.Az teljesen el van zárva a gyakornoki feladatoktól.(tánc óra és ének óra a cégnél van.)
2020. ápr. 10. 22:51
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Aki még nem válaszolt az nyugodtan írhat.
2020. ápr. 10. 22:54
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Hát, 18 éves koráig szerintem nem engedném el. De utána mehet, ha szeretne.
2020. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!