Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Eltartanátok a felnőtt...

Szülők! Eltartanátok a felnőtt 22 éves otthon élő munkanélküli gyereketeket amíg nem talál neki megfelelő melót?

Figyelt kérdés
Vagy nem engednétek neki hogy válogassan? Ja meg pl jogsira készülne de azt is fizetnétek neki?

2020. febr. 8. 09:54
1 2 3 4
 21/38 qkker1 ***** válasza:
58%
Már megint te?
2020. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem rég volt egy ugyan ilyen kérdés. Gondolom azt is te tetted fel.

Ha 22 évesen semmit nem csinalna és nem is keresne munkát, akkor már nem ülne otthon. Kiraktam volna előbb. Rájönne a gyerek, mert az ilyen embert nem lehet felnőttnek nevezni, hogy abból nem lesz semmi, hogy otthon filmezik. Ha találna valamit akkor visszafogadnám, aztán akkor kereshet megfelelő munkát.

Jogsiba is csak akkor szállnék be, ha lenne olyan célja amihez gyűjti a pénzt.

2020. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
98%
Mióta munkanélküli? Én is 22 évesen végzem az egyetemet, és nem biztos hogy azonnal lesz munkám. Annak semmi értelme hogy egyetem után két héten belül leszerződjön gyárba vagy pénztárosnak, ha lehet hogy 1-2 hónap alatt a szakmájában is találna. De ha évek óta otthon ül, és érettségivel a kezében várja a havi 700 nettós ajánlatokat, akkor tényleg ideje visszarángatni a valóságba.
2020. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%

"Munkanélküli suli utná is 1 évig jár"


Ezt honnan szedted? Nem jár munkanélküli suli után, az is csak 3 hónapig kapja maximum aki már dolgozott legalább 1 évet.

2020. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
27%

31.-nek.


Igen! De hagyd, neki bőven elég, ha másokat leolthat, meg ő a 8 diplomájával nem volt, és nem is lesz segélyes. >:)

2020. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
98%
Már nagyon idegesítő ez a sok sereges válasz. Valakinek ez a fétise, vagy mi?
2020. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
20%

32.-nek.


Nem, hanem reális, segítő válasz.


SOKKAL hasznosabb, mint a "Menyé Angliába!" meg a "Legyél IT mérnök, én Youtube vidókból tanultam, 3 hónap alatt, és most a NASA mérnöke vagyok, diploma nélkül!".

2020. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Járt ilyen okj-ra de tavaly bukott és otthagyta még pótvizsgára se ment be pedig hívták..


Azóta otthon van kb semmit se csinál ami munka

2020. febr. 8. 16:45
 29/38 anonim ***** válasza:
43%

34.-re.


Akkor tényleg a híd alja vagy a sereg.

2020. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
98%
Posta,ember hiány miatt felvenné azonnali hatállyal.
2020. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!