Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet ezt elfogadni,...

Hogy lehet ezt elfogadni, hogy semmibe néznek?

Figyelt kérdés
Apukámmal sosem volt olyan igazi apa lánya kapcsolat, sosem mondja, hogy szeret, hogy szép vagyok, vagy bármi ami jól esne. Mindig lenézett, ha tanulni kellett volna velem, akkor 2 perc után kiabált velem, hogy milyen h.ülye vagyok. Gondoltam, hogy ez változni fog ha felnőtt leszek, de még mindig lenéz, ő egy ideje jól keres, építőiparban dolgozik. Nekem és anyukámnak nyilván nem annyi a fizetés mint neki, épp a napokban volt szó arról, hogy egy nagyobb összeget kell kifizetnem jövőre a fogorvosnál, apumnak erre csak annyi volt a válasza flegmán, hogy mondtam hogy tanulj. Ez nekem elég rosszul esett, mert semmi együttérzés nem volt benne, ráadásul úgy mondta mintha neki diplomája lenne.. nekem is és édesanyámnak is mondja mostánban, hogy olyan munkát kell keresni ahol nem kell este 9-10-ig dolgozni, meg mondjuk 7-re kell dolgozni járni, és több a fizetés a mostaninál. Nem tudom megérteni miért ilyen nagyképű, hiszen ő is csak 2-3 éve kereshet úgy több pénzt, ugrálni meg csak úgy nem lehet, nem fognak milliókat fizetni. Még egyszer nem hallottam tőle, hogy büszke lenne rám, ha valamit elszeretnék érni akkor annyi a válasza, hogy nem fog sikerülni.
2019. dec. 8. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

"a kérdésed alapján nem tanultál semmit, nem vagy képes megoldani a saját problémáidat és még mindig apád tart el."


"A kérdésedböl is az derül ki, hogy apád házában laksz (lakbérmentesen), és minden egyébre töle akarsz pénzt kérni."


A te válaszaidból pedig az derül ki, hogy tények ismerete nélküli ítélkezés és a rosszindulat az erősséged, a szövegértési készséged viszont sajnos éri el az általános iskola ötödik osztályában elvárt szintet.

2019. dec. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!