Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám kiabálhat velem,...

Ha anyám kiabálhat velem, akkor én miért nem kiabálhatok vele? Másnak is diktatúra van otthon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 19:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19%
De, kiabálhatsz vele te is.
2019. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan fizethetsz te is csekken ne légy már életképtelen
2019. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
De nem érted meg ,hogy nem elhet? Készpénzzel fizettem volna, de nem engedték, emrt nem vagyok nagykorú. ez volt másfél éve. Nem hiszem ,hogy városra van bontva a korhatározás. Kezdem azt hinni, hogy csak azért vagytok itt, mert csasztetni akartok, és ömlesztitek a hülyeséget. Postára bemegyek, mondom csekket szeretnék föladni, ott van rajta a nevem, elkérik a személyimet, de viszaadják, emrt még nem vagyok 18 és, hogy szüleim fizethetik csak be. Na és most mi van? Én sem látom sehol ,hogy lenne korhatár, nem engedik és kész.
2019. nov. 24. 15:15
 24/32 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor kell reklamálni, hívatni a főnököt, és vele megbeszélni.
2019. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24%
Jól nyakon kellett volna vágni néha egy ferfinak anyucit.
2019. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
23%
Velem is mindig orditozott anyám, valósággal már féltem tőle, hogy mi lesz a következő apróság ami miatt úgy kibukik mint egy idegbeteg. Most hogy albérletben élek tőle távol, egyetemre járok, rájöttem hogy nem mindenki ilyen, és hogy az életet lehet felszabadultabban is élni. Azzal hogy folyamatosan orditott velem anyám minden kis szarságért, (pl ha már nem úgy táncoltam ahogy ő fütyülte) egy halál merev gátlásos nyuszi embernek érzem magam, próbálom most leküzdeni. Lehet szidni a kérdezőt, de nem ő akart megszületni, az anyja döntése volt a gyerekvállalás. Ilyen jogon ha ő elvárja a gyerekétől hogy tisztelje, és legyen szófogadó, ő is vegye ki a részét a nevelésből, mutasson neki példát és fizesse be a csekkjét időben, ne a gyereke pofája égjen a suliban.
2019. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%
Az is elszomorito hogy normálisnak találja itt pár ember hogy az anyja ordithat a gyerekével, de ha már a gyerek emelné fel a hangját akkor már fizesd a csekked taknyos. Viselkedjen úgy a szülő a gyerekével hogy az ne akarja ráemlni a hangját. A tisztelet ki kell érdemelni.
2019. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
18%

"A tisztelet ki kell érdemelni."

Nem. A tisztelet alapból jár minden emberi lénynek.

2019. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem értek egyet. Az erőszakolónak, a gyilkosnak hol jár? Az alkoholistának aki terrorban tartja a családját? A zsarnok diktátoroknak akik millió ember életét tették tönkre? Aki elhagyja a gyermekét? Az állatkínzók? Aki "csak szimplán" megnyomorítja a gyermeke életét annyira hogy a gyermeke már azt kívánja bár ne született volna meg?
2019. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
13%
Az anyjának sem kéne vele kiabálni, de a gyerek meg főleg ne kiabáljon otthon, mert egyelőre nem ő tartja el az anyját, hanem fordítva. Ha nem tetszik, lehet menni az utcára. Én azért megnézném, milyen anya lesz belőled kérdező.
2019. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!