Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál anyaként, ha a...

Mit reagálnál anyaként, ha a lassan 17 éves lányod elkezdene néha tangát hordani?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 21:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%
14 éves koromtól hordok.Nem érdekelne.
2019. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
98%

Harmincas korosztály vagyok, kb. 20 éves korom óta csak tangát hordok. Semmilyen fertőzést nem kaptam el miatta. Mitől lenne fertőzés? Aki kakisan, pisisen hagyja magát wc-zés után, az bármilyen bugyiban fertőzést fog kapni.

A lányom meg olyan bugyit hord, amilyet akar, ami neki jó, kényelmes. Nem szólok bele. Ha megkér, hogy vegyünk együtt valamit, akkor megvesszük.

2019. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem szólnék,ez természetes.
2019. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kérdező a lány. Akkor semmit, pont nem érdekelne. Esetleg meglepném pár szép darabbal. De nekem az is gyanús, hogy valami perverz írta is és most épp erre veri magát. Bocsi de annyi beteg unatkozó ber van ezen az ildalon.
2019. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva van: az én anyám 14 éves korom óta tukmálja rám a tangát.

Engem még a gondolat is borzaszt, mert egyszer felpróbáltatott velem egyet. Brrr..


Csak a "boxerbugyi" és a francia, semmi más :D

2019. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
Már általános iskola felső tagozatában azt hordtam, nem hiszem hogy ezzel barmi gond lenne, főleg nem 17 évesen.
2019. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

Normalis...

El kell fogad hogy mar felnot

Mas lanyok mar 11v12 eves kortol hasznalja

Zavar?

2019. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nekem még anyám is szokott venni tangát tinikoromban, ha meglátott egy-egy szép darabot. Ja, amúgy 42 éves vagyok. Soha nem lett semmi bajom a tangaviseléstől, nem is voltak úgymond rendes bugyiim. Aztán mióta gyerekem van, nagyjából csak sima bugyikat, meg franciát hordok. Szerintem ez a gyerek saját dolga milyen fehérneműt akar viselni. 10 éves fiam is maga választja ki az alsóneműit, olyan veszek, amilyen kér.
2019. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem a kérdést...

Nem alul nyitott "randibugyiban" jár napi szinten, arra már felvonnam a szemöldököm, de mi a gond a tangával? Ha hajlamos az intim fertőzesekre, rá fog jönni, hogy neki speciel nem való, de ha nem az, és neki az a fazon tetszik vagy az kényelmes, akkor miért is ne?

És string fazont hordok, mert nekem meg az a jó. A gyerekem kedvence az eperfagyi, az enyém a vanília. Nem vagyunk egyformák ebben sem, miert ne különbözhetnénk az alsóneműk preferenciájában is?

2019. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka, közelebb állok a 17-hez, mint az anyukaléthet. Ilyen fejjel úgy gondolom, esetleg megkérdezném, hogy miért hordja, kényelmesnek találja-e, és ha nem, csak zavarja, hogy látszik a bugyivonala, akkor elmennék vele kényelmesebb pl. varrás nélküli darabokat vásárolni. Nekem legalábbis ez segített volna még kamaszként. Amúgy 14-15 évesen kezdtem tangát hordani.
2019. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!