Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál anyaként, ha a...

Mit reagálnál anyaként, ha a lassan 17 éves lányod elkezdene néha tangát hordani?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 21:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld el hogy a kedves kislányod valószínűleg már borotválja a szőrt is a punciján, már nem divat az őserdő, valamint erősen valószínű hogy már nem szűz (de lehet hogy igen). Valószínű hogy pasi van a dologban, neki akar szexisen felöltözni.
2019. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
De jó, hogy nekem nem ilyen anyukám volt, mint te!
2019. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem kéne hogy érdekeljen téged.

Igen, fertőzést okozHAT. Szintén 17 éves vagyok 2-3 eve hordok tangát és megfelelően tisztàlkodom, soha nem volt fertőzésem. És anyámnak eszébe sem jutott szólni valamit ahhoz hogy milyen bugyit hordok. Ami nekem kényelmes.

2019. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Ez miért kérdés? 17 éveses, nem 12...

Ráadásul azt mondod, hogy néha. Sok olyan ruha van, amihez tanga kell, mert a "hagyományos" bugyi nagyon csúnyán látszik alatta. 25 vagyok, de bizony már 15 évesen is tangát vettem olyan ruhához, amiben csak az nem látszik, néhanapján.

2019. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
36%
Figyelmeztetném az egészségügyi kockázatokra, és javasolnék higiénikusabb alsóneműt.
2019. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

lehet én vagyok a hülye, de honnan tudnám, hogy tangát hord?


be nem nézek a szoknyája alá, fehérneműt megveszi magának és ki is mossa a ruháit...

2019. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
98%

#16


Nálatok mindenki külön mos? Nekem mondjuk ez a tök fura. Nálunk mindannyiunk ruhája egy mosásban megy színek szerint válogatva, ahogy gyűlik egyben a mosnivaló.



Egyébként nem vagyok még anyuka, a lányodhoz korban jóval közelebb állok, de én nem szólnék hozzá szerintem semmit, hisz én is hordok tangát. Egyébként pl. az én anyukám nem hord, de neki sincs baja vele. Ő nem érti miért szeretem, de nem szól bele (bár én egy jó ideje már felnőtt is vagyok), mert nem az ő dolga.

2019. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%

1. Lol 😁😁😁

Mi a gond a tangával? Örülj, hogy nem tetoválást, percinget csináltat. Vagy nem dohányzik, drogozik vagy iszik. Ez a csináljunk problémát a semmiből mert kezd felnőni a gyerek effektus? Vagy neked nem állt jól a tanga és pocsek érzés, hogy neki igen? Egyszerűen nem értem a problémát. :) Nekem a hajam volt kék ennyi idősen. Anyám segitett minőségi hajfestéket venni hogy ne filctollal fessem :) Neked is támogatnod kéne.

2019. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
44%

Megmutatnám neki ezt a tökéletes hazai dalocskát. 😄

https://www.youtube.com/watch?v=qtw0wYIsrlg

2019. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
68%
mindenki úgy reagált mintha a szülő irta volna ki a kėrdėst.., pedig szerintem a kėrdező a lány.
2019. szept. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!