Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 évesen elengednéd a lányod...

16 évesen elengednéd a lányod a Sziget festre?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül nem, mennék vele.

Amikor én 15 éves voltam asszem, jött az akkori kedvenc együttesem a Szigetre, ami csoda volt, mert nagyon ritkán jönnek M.o-ra. Anyukám látta mennyire szeretném, és mivel ő is szerette valamennyire a zenéjüket, elmentünk együtt, sőt, apám is jött. Fantasztikus élmény volt, szóval szerintem fontold meg, hogy együtt elmenjetek, egy napra legalább.

2019. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Kizárt. 16 évesnek buliban sincs helye nemhogy fesztiválokon. Különben is, miből fizetné?
2019. aug. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem .
2019. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy nem. Anyád is jól teszi, hogy nem enged.
2019. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

13 evesen nagybatyammal - 1 napra

14 evesen nagybatyammal - 1 napra

15 evesen 2 baratnommel es anyaval - 1 napra / 1 napra egyedul

16 evesen 2 baratnommel es anyaval - 1 napra

17 evesen egy baratnommel eloszor vegig satraztuk (eletem legjobb elmenye volt)

18 evesen a baratommal es az egyik baratnommel - 7 napos satrazas

19 evesen baratnommel - 7 napos satrazas


19 voltam, amikor eloszor volt hasonlo kaliberu tomeg a szigeten mint most. Inkabb illuziorombolo mint sem akkora veszely. Visz a tomeg, meg se tudsz allni nezelodni, programokat sorbaallas nelkul kiprobalni. Es most a 11-18 oraig tarto intervallumot jellemzem. Ami este a nagyszinpadnal van az pedig total gaz egy 1.5 oras koncertert.


Ha normalis megbizhato gyereked van akkor semmi gondja nem lesz, ha nemet tud mondani persze.. Drog mindenhol van, nem kell kimenni a szigetre ahhoz, hogy betepj vagy hasonlok.


Nagyon jo buli egyebkent ha nem ekkora a tomeg mert szerintem ugy elvezhetetlen

2019. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Utolso vagyok, hozza teszem, hogy jo tanulo voltam, megbizhato, sose hazudtam anyanak, es nem is csinaltam hulyeseget. Azota van diplomam es egy rendes allasom. Nem a sziget rontja el a gyerekedet. Ha nem mered kiengedni mert, hogy hulyeseget csinal akkor ott nem a sziget hibas hanem te ahogy nevelted.
2019. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon NEM!!


Ennél felelőtlenebb dolog nem létezik. Főleg ami mostanában megy. Csomó kábszist lekapcsoltak már 0. napon, és akkor még mennyi lehet?? Kell az neki, hogy hollandok/angolok beginázzák, azt végigmenjen rajta a haveri társaság??

Vagy hogy agyontapossák egymást az emberek a tömegben??

2019. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%
16 éves vagyok, tegnap voltam kint a Szigeten 2 barátnőmmel, nem drogoztak be, nem tapostak el, nem haltunk bele. Egy nagyon jó élmény volt, örülök, hogy az én szüleim elengedtek
2019. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézus.. 13-14 éves gyerekek rohangálnak a szigeten. Mégis mi bajuk lenne? Egy átlagos vonatpályaudvaron előbb kerülhet az ember bajba mint a szigeten.


Nem lehet megúszni az életet akármennyire is szeretnéd. Egyébként is kifejezetten nem érdeke senkinek, hogy egy 16 éves emberrel történjen bármi a szigeten. Fel vannak készülve mindenre nyugi..

2019. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!