Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom nagybátyjának van...

A párom nagybátyjának van joga beleszólni az életünkbe, vagy tényleg megakadályozhatja az esküvőnket?

Figyelt kérdés
Tizenkilenc évesek vagyunk mind a ketten, négy éve vagyunk együtt, még a gimnáziumban jöttünk össze. Ma volt az eljegyzésünk a párommal. Mindenki gratulált és örült, de a párom unokabátya kijelentette, hogy nem örül neki, hogy a nyáron össze akarunk házasodni és hogy mindent meg fog tenni, hogy ne jöjjön össze az esküvő, mert nem én vagyok az unokaöccse számára az igazi.

2017. dec. 24. 23:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Nincs joga. Elméletben felnőttek vagytok, dolgozni is fogtok, gondolom nem szüleid nyakán akartok élni életetek végéig. Mit tanultok majd? Mit dolgoztok majd? Most fogtok érettségizni? Én 18 vagyok, 2019ben érettségizek, én pl nem tudnék egyből megházasodni ilyen fiatalon, olyan 23-25 körül már inkább, de még az sem biztos. Ha ti biztosnak érzitek, hajrá, gratulálok.
2017. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem egy nagybácsi fogja eldönteni, kihez ki való, ez nem a Keresztapa. Az meg a ti döntésetek, hogy korai házasodni, vagy nem.
2017. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönjük mindenkinek a válaszokat.
2017. dec. 25. 10:50
 24/28 anonim ***** válasza:
46%
Sok boldogságot :)
2017. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)
2017. dec. 29. 11:59
 26/28 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a tökbe volna? Bizonyos szertartásokon megkérdezik, hogy tud-e valaki olyan okot, ami miatt nem lehet törvényes a házasság?

Szóval ott, ha bemondaná, hogy férjezett vagy mát - de hát az, hogy szerinte rossz választás vagy - röhej.

Én 21 évesen nősültem de aztán 23 év után csak elváltunk, de nem a korai házasság volt az oka

Szóval csak bátran!

2018. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%
Olyan érett vagy, hogy megint ki kell emelned ezt a kérdést, hogy megerősítsenek benne mások, hogy nem korai. :D Kíváncsi lennék rá, hogy a "párod" miből vett neked gyűrűt, talán a zsebpénzből? Meg az esküvőt is a FELNŐTTEK fogják fizetni nyilván, nem a gerlepár. De! Legalább olyan eredeti legyen, mint az a karácsonyi eljegyzés :DD
2018. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem korai 19 évesen házasodni. Röhej, hogy van aki arra buzdít, élj inkább együtt a pároddal, ahelyett, hogy tisztességesen összeházasodnátok. Mi is kaptunk efféle jótanácsot annak idején. Mi 20 és 25 voltunk, ugye nekem még nem volt meg a diplomám, volt akinek ez szúrta a szemét.


Nem az életkoron függ, hanem az érettségen, értékrenden, elkötelezettségen. Ez pedig meglehet már 19 évesen is.

2018. jan. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!