Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom nagybátyjának van...

A párom nagybátyjának van joga beleszólni az életünkbe, vagy tényleg megakadályozhatja az esküvőnket?

Figyelt kérdés
Tizenkilenc évesek vagyunk mind a ketten, négy éve vagyunk együtt, még a gimnáziumban jöttünk össze. Ma volt az eljegyzésünk a párommal. Mindenki gratulált és örült, de a párom unokabátya kijelentette, hogy nem örül neki, hogy a nyáron össze akarunk házasodni és hogy mindent meg fog tenni, hogy ne jöjjön össze az esküvő, mert nem én vagyok az unokaöccse számára az igazi.

2017. dec. 24. 23:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Senkinek nincs joga beleszólni az életetekbe, hiszen nagykorúak vagytok.

Ha a párod hagyja, hogy mások befolyásolják, akkor tényleg nem te vagy neki az igazi. Egyébként 19 évesen még qrvára korai összeházasodni.

2017. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
83%
XD semmit nem tehet, ez nevetséges
2017. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
1.Semmi koze nincs a kapcsolatotokhoz , masodszor nem tudom mi lenne az a minden amit megtehetne a hazassagotok szabotalasaert.Legfeljebb nem hivjatok meg , megszakitjatok a kapcsolatot es kesz.Elegge bunko dolog volt ez tole x( egyebkent meg sok boldogsagot 😄
2017. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Nevetséges hogy egyáltalán felmerült benned a kérdés. Miért nem azt kérdezed, hogy a szomszéd Misi bácsi unokaöccsének az orvosának joga van-e beledumálni hogy kihez mész feleségül?
2017. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves első, miért korai összeházasodni? Hármas köszönjük szépen :) Nem tervezzük, hogy meghívjuk.
2017. dec. 25. 00:10
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Nagybacsi bepialt? Szerintem is korai a hazassag, de ti tudjatok. Szoval nem is akartok tovabb tanulni, anyagik meg vannak a nyartol levo hazassagra? Kulon lakas, teljes oneltartas? Mert ha egyik szulokhoz akartok koltozni es ott ragadni meg 10 evet, ket gyerekkel, akkor valahol igaza van a nagybacsinak.

Amugy lehet, hogy pont otole fogjatok kapni a legnagyobbenaszajandekot 😂

2017. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Azert korai mert semmi tapasztalatotok nincs massal, hanem beleugrotok az elso ilyen komolyba. A tiniszerelmek elmulnak es valamelyikotok rajon hogy kimaradt minden. Nem veletlenul ilyen borzalmas a valasi arany.
2017. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Elozonek igaza van. De lehet ám azis a hátterébe az eskuvotok ellenzésének hogy nagybácsinak kellenél...
2017. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Egy stabil kapcsolatot ugyan mivel tudna megfúrni? Vagy majd az esküvőn megszólal az "aki tud bármi okot, hogy ez a pár ne házasodjon össze" kérdésnél hirtelen felpattan valami hülye szöbeggel???
2017. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem tehet semmit.

Nem azért sok a válás, mert olyan sokan házasodnak össze az első szerelmükkel. ;) Nem ezen múlik, hogy meddig fog tartani.

(Akiket én ismerek, hogy az elsővel házasodtak, 20 év után is együtt vannak.)

2017. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!