Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg nekem kellett volna...

Tényleg nekem kellett volna mondanom, hogy részvétem?

Figyelt kérdés

Nővéremnek van egy párja. Az emberiség legalja az az ember, abban leli örömét, ha megbánthat másokat, mindenkit lenéz, főleg a nőket, szerinte a nők csak egy dologra jók, nem mondhatnak ellent a férfinek, stb. Szóval el tudjátok képzelni. A családban mindenki utálja, de én vagyok az, aki nem hajlandó csöndben tűrni ezeket, igenis vissza szoktam szólni neki. Ott kezdődött minden, hogy nagyon megbántott valamivel, amiről nem tehetek, egy velem született betegség. Nagyon rosszul esett sírtam is, és azt mondtam rá, hogy milyen bunkó. És ezek után még ő volt fölháborodva, ő várta, hogy én bocsánatot kérjek, de nincs az az isten. Azóta szóba se álltunk egymással, kivéve ha veszekedtünk. Illetve ő ordibált vele, én nem szóltam hozzá, próbáltam levegőnek nézni. Elhordott minden k***ának, meg p***ának, meg olyanokat mondott meg sem kellett volna születnem, sőt egyszer meg is fenyegetett, hogy vigyázzak, mert még agyon fog verni, ha így beszélek vele. De ezeken már túl is tettem magam, azóta tényleg levegőnek nézem, nem is beszélek róla senkinek, számomra megszünt létezni.

Meghalt a testvére, és miután hónapokig nem is járt nálunk, mert ugye ő volt besértődve, egyszer hazaállított a nővéremmel. Én tényleg tartottam magamat ahhoz, hogy levegőnek nézem, nem is szóltam hozzá, sőt fönt maradtam a szobámba, le se mentem, amíg ott voltak, látni se akartam azt az embert.

Miután elmentek, hallom vissza a nővéremtől, hogy milyen neveletlen, bunkó vagyok, hogy nem mondtam neki, hogy részvétem a testvére miatt. A pasi szerint nekem még részvétet kellett volna nyilvánítanom neki.


Szerintetek tényleg kellett volna ezek után mondanom, hogy részvétem? Neki?? Ezek után amiket tett meg mondott, még megérdemelte volna?



2015. máj. 25. 18:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A nővérem nem ismerte a pasi testvérét. Sőt, a pasi se volt jóban a testvérével, igazából az egész családjával nem volt jóban, nem tartották a kapcsolatot, ha igen, akkor is marták egymást.
2015. máj. 25. 18:57
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de tiszteletet? Mégis mit kellene egy bunkóban tisztelned?

Nővérednek is elmentek otthonról, már bocsánat...

2015. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
10! Kifejtenéd az indokot? Csak mert el nem tudom képzelni mi lehet az. És nem vagyok már gyerek 19 évesen úgy gondolom, szóval ha eddig nem jöttem rá, szerintem ez után se nagyon fogok, úgyhogy örülnék a segítségednek!
2015. máj. 25. 19:00
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad van, azt viszont nem értem, hogy a nővéred mit eszik ezen a férgen... Vele is így bánik?
2015. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom vele hogyan bánik, de mikor még itthon lakott, és hallottam a beszélgtésüket telefonon, skypeon, vele se beszélt szebben. Van egy érzésem, hogy ez nem változott az után sem miután összeköltöztek. De azt mondta nővérem, hogy szereti, ezért van vele.
2015. máj. 25. 19:29
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
És ti együtt jártok óvodába?
2015. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valaki a nővéred életében, aki fel tudná nyitni a szemét arra, hogy mennyire gáz ez a pasi? Szülő, barátnő?
2015. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Már ezerszer beszélt vele mindenki a családból, én is, szüleim, barátnők, de azt mondta, hogy úgy érzi ő élete párja, és bízik abban, hogy az ő jósága majd megváltoztatja a pasit, és ő már megunta a keresgélést, ő már meg akar állapodni. Egyébként már egy párszor szakított vele a nővérem, de valahogy mindig visszament hozzá, mert szereti.

Nem tudunk már mit csinálni, majd ha elszáll a rózsaszín köd és észreveszi, hogy milyen valójában a pasi, az ajtónk továbbra is nyitva áll előtte.

2015. máj. 25. 19:44
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred nem szereti ezt az embert, csak jobban fél az egyedülléttől. Kapaszkodik belé, nem meri elengedni. De nem szereti.
2015. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem te hibáztál.
2015. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!